Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BULAZKBF0010
Kod producenta: SP850W
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4718466012241
Średnica wentylatora: 92 mm
Standard zasilacza: SFX
Sprawność: 93% pod typowym obciążeniem
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Modularność: modularny
Maksymalna moc zasilacza: 850 W
Informacje dodatkowe: Fan RPM: 1000-2800 RPM
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Certyfikat: TUV
Gwarancja producenta: 60
Maks. głośność: 40.6 dB
Zabezpieczenia: OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
Wymiary [G x S x W] (mm): 100 x 63,5 x 125
Wtyczka zasilania: Peripheral x 4
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 782 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 850 W |
| Standard zasilacza: | SFX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Sprawność: | 93% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia: | OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza |
| Certyfikat: | TUV |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 92 mm |
| Wtyczka zasilania: | Peripheral x 4 |
| Modularność: | modularny |
| Maks. głośność: | 40.6 dB |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 100 x 63,5 x 125 |
| Informacje dodatkowe: | Fan RPM: 1000-2800 RPM |
| Gwarancja producenta: | 60 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.