Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BUCIZKBA08I0
Kod producenta: GPU-1200FC
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0753263077677
Długość kabli: SATA: 3x 500/150/150, Molex/Floppy: 700/150/150/150
Certyfikat: 80 PLUS Platinum
Gwarancja producenta: 60
Natężenia zasilacza: +5V: 25A, +3,3V: 25A, +12 V1: 100A, -12V: 0,3A, +5VSB: 3A
Zabezpieczenia: UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Wymiary [G x S x W] (mm): 160 x 150 x 87
Wtyczka zasilania: Floppy x 1
Waga (kg): 3.460
Średnica wentylatora: 140 mm
Standard zasilacza: ATX
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: BOX
Modularność: Zasilacz modularny
Maksymalna moc zasilacza: 1200 W
Informacje dodatkowe: Wysokiej jakości obudowa z niecodziennym grillem - wentylatora
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1048 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 1200 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Zabezpieczenia: | UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Certyfikat: | 80 PLUS Platinum |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 140 mm |
| Natężenia zasilacza: | +5V: 25A, +3,3V: 25A, +12 V1: 100A, -12V: 0,3A, +5VSB: 3A |
| Wtyczka zasilania: | Floppy x 1 |
| Modularność: | Zasilacz modularny |
| Długość kabli: | SATA: 3x 500/150/150, Molex/Floppy: 700/150/150/150 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 160 x 150 x 87 |
| Waga (kg): | 3.460 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Wysokiej jakości obudowa z niecodziennym grillem - wentylatora |
| Gwarancja producenta: | 60 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.