Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BULNZKBA15M0
Kod producenta: BN331
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4260052189368
Standard zasilacza: ATX
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: BOX
Modularność: Zasilacz modularny
Maksymalna moc zasilacza: 1400 W
Informacje dodatkowe: 10-letnia gwarancja producenta
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Długość kabli: Długość złącza ATX (cm): 60
Certyfikat: 80 PLUS Titanium
Natężenia zasilacza: +12V4 (A): 40, +12V5 (A): 55, +12V6 (A): 55, -12V (A): 0,5, +5Vsb (A): 3,5
Zabezpieczenia: SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi
Wymiary [G x S x W] (mm): 200 x 150 x 86
Wtyczka zasilania: PATA x 5
Średnica wentylatora: 135 mm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1972 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 1400 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Zabezpieczenia: | SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi |
| Certyfikat: | 80 PLUS Titanium |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 135 mm |
| Natężenia zasilacza: | +12V4 (A): 40, +12V5 (A): 55, +12V6 (A): 55, -12V (A): 0,5, +5Vsb (A): 3,5 |
| Wtyczka zasilania: | PATA x 5 |
| Modularność: | Zasilacz modularny |
| Długość kabli: | Długość złącza ATX (cm): 60 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 200 x 150 x 86 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | 10-letnia gwarancja producenta |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.