Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: BUCIZKBA0780
Kod producenta: APB-400B8
Stan magazynowy: 14 szt.
Kod EAN: 4710713230552
Informacje dodatkowe: Aktywne PFC (0,9)
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Grupa towarowa: Zasilacze komputerowe
Certyfikat: RoHS
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 110.55
Cechy: 400W
Baza SCIP: Nie
Strona o towarze: http://www.chieftec.eu/pl/zasilacze/ps-2/seria-value/apb-400b8.html
Natężenia zasilacza: -12V: 0,3A/3,6W, +5VSB: 2,5A/12,5W
Złącza zasilacza: MOLEX/FLOPPY: 350/150/150 mm
Zabezpieczenia: SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi
Wymiary [G x S x W] (mm): 140 x 150 x 87
Wtyczka zasilania: Floppy x 1
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Stan magazynu Wrocław: 0.00
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
Producent: Chieftec
PFC: Aktywne
Opis ogólny: Zasilacz Chieftec APB-400B8 400W ATX 120mm Spraw
Opakowanie: BOX
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Zasilacze komputerowe
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Maksymalna moc zasilacza: 400 W
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 185 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Producent: | Chieftec |
| Opis ogólny: | Zasilacz Chieftec APB-400B8 400W ATX 120mm Spraw <80% |
| Cechy: | 400W |
| Certyfikat: | RoHS |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Maksymalna moc zasilacza: | 400 W |
| Zabezpieczenia: | SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Opakowanie: | BOX |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
| Wtyczka zasilania: | PCI-e 6+2- pin x 1 |
| Informacje dodatkowe: | Aktywne PFC (0,9) |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 x 150 x 87 |
| Natężenia zasilacza: | -12V: 0,3A/3,6W, +5VSB: 2,5A/12,5W |
| Strona o towarze: | http://www.chieftec.eu/pl/zasilacze/ps-2/seria-value/apb-400b8.html |
| Producent: | Chieftec |
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Opis ogólny: | Zasilacz Chieftec APB-400B8 400W ATX 120mm Spraw <80% |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Cena netto: | 110.55 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Maksymalna moc zasilacza: | 400 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Zabezpieczenia: | SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi |
| Certyfikat: | RoHS |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Natężenia zasilacza: | -12V: 0,3A/3,6W, +5VSB: 2,5A/12,5W |
| Wtyczka zasilania: | Floppy x 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 x 150 x 87 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Aktywne PFC (0,9) |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
| Strona o towarze: | http://www.chieftec.eu/pl/zasilacze/ps-2/seria-value/apb-400b8.html |
| Złącza zasilacza: | MOLEX/FLOPPY: 350/150/150 mm |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.