Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: BUCIZKBA0730
Kod producenta: GPE-700S
Stan magazynowy: 9 szt.
Kod EAN: 4710713234208
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Zasilacze komputerowe
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Maksymalna moc zasilacza: 700 W
Informacje dodatkowe: P.F. : >0,9
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Grupa towarowa: Zasilacze komputerowe
Certyfikat: RoHS
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 169.00
Cechy: 700W
Baza SCIP: Nie
Strona o towarze: http://www.chieftec.eu/pl/zasilacze/ps-2/seria-eco/gpe-700s.html
Natężenia zasilacza: +5V: 22A, +3,3V: 22A, +12 V1: 52,2A/630W, -12V: 0,3A/3,6W +5VSB: 2,5A/12,5W
Złącza zasilacza: Na stałe: 6xSATA, 2xMOLEX, 1x8PIN (4+4) 12V, 2x8PIN (6+2) PCIe
Zabezpieczenia: AFC (automatyczna kontrola prędkość obrotowej wentylatora)
Wymiary [G x S x W] (mm): 140 x 150 x 87
Wtyczka zasilania: ATX 24pin
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Stan magazynu Wrocław: 20.00
Sprawność: 85% pod typowym obciążeniem
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
Producent: Chieftec
PFC: Aktywne
Opis ogólny: Zasilacz Chieftec GPE-700S 700W ATX 120mm Spraw >85%
Opakowanie: BOX
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 283 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Cechy: | 700W |
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Maksymalna moc zasilacza: | 700 W |
| Producent: | Chieftec |
| Opis ogólny: | Zasilacz Chieftec GPE-700S 700W ATX 120mm Spraw >85% |
| Certyfikat: | RoHS |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Sprawność: | 85% pod typowym obciążeniem |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Zabezpieczenia: | AFC (automatyczna kontrola prędkość obrotowej wentylatora) |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Opakowanie: | BOX |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
| Wtyczka zasilania: | ATX 24pin |
| Informacje dodatkowe: | P.F. : >0,9 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 x 150 x 87 |
| Złącza zasilacza: | Na stałe: 6xSATA, 2xMOLEX, 1x8PIN (4+4) 12V, 2x8PIN (6+2) PCIe |
| Natężenia zasilacza: | +5V: 22A, +3,3V: 22A, +12 V1: 52,2A/630W, -12V: 0,3A/3,6W +5VSB: 2,5A/12,5W |
| Strona o towarze: | http://www.chieftec.eu/pl/zasilacze/ps-2/seria-eco/gpe-700s.html |
| Producent: | Chieftec |
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 20.00 |
| Cena netto: | 169.00 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Opis ogólny: | Zasilacz Chieftec GPE-700S 700W ATX 120mm Spraw >85% |
| Maksymalna moc zasilacza: | 700 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Sprawność: | 85% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia: | AFC (automatyczna kontrola prędkość obrotowej wentylatora) |
| Certyfikat: | RoHS |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Natężenia zasilacza: | +5V: 22A, +3,3V: 22A, +12 V1: 52,2A/630W, -12V: 0,3A/3,6W +5VSB: 2,5A/12,5W |
| Wtyczka zasilania: | ATX 24pin |
| Złącza zasilacza: | Na stałe: 6xSATA, 2xMOLEX, 1x8PIN (4+4) 12V, 2x8PIN (6+2) PCIe |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 x 150 x 87 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | P.F. : >0,9 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
| Strona o towarze: | http://www.chieftec.eu/pl/zasilacze/ps-2/seria-eco/gpe-700s.html |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.