Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BUAPZKBA0170
Kod producenta: AK-U4-600
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5901720134592
Maksymalna moc zasilacza: 600 W
Informacje dodatkowe: Obciążalność linii 12V: 540 W
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Grupa towarowa: Zasilacze komputerowe
Długość kabli: 45 - 75 cm
Certyfikat: REACH
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 155.27
Cechy: 600W;80+Bronze
Baza SCIP: Nie
Zabezpieczenia: SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
Wymiary [G x S x W] (mm): 140 x 150 x 85
Wtyczka zasilania: EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1
Waga (kg): 1.470
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Stan magazynu Wrocław: 3.00
Sprawność: 80% pod typowym obciążeniem
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
Producent: AKYGA
PFC: Aktywne
Opis ogólny: Zasilacz ATX 600W Akyga Ultimate AK-U4-600 80+ Bronze Fan12cm P8 6xSATA
Opakowanie: EcoBox
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Zasilacze komputerowe
Modularność: Brak
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 285 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | AKYGA |
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Cechy: | 600W;80+Bronze |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| Zabezpieczenia: | SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe |
| PFC: | Aktywne |
| Certyfikat: | REACH |
| Maksymalna moc zasilacza: | 600 W |
| Sprawność: | 80% pod typowym obciążeniem |
| Opis ogólny: | Zasilacz ATX 600W Akyga Ultimate AK-U4-600 80+ Bronze Fan12cm P8 6xSATA |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Wtyczka zasilania: | EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1 |
| Modularność: | Brak |
| Waga (kg): | 1.470 |
| Opakowanie: | EcoBox |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 x 150 x 85 |
| Długość kabli: | 45 - 75 cm |
| Informacje dodatkowe: | Obciążalność linii 12V: 540 W |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 3.00 |
| Cena netto: | 155.27 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Producent: | AKYGA |
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Opis ogólny: | Zasilacz ATX 600W Akyga Ultimate AK-U4-600 80+ Bronze Fan12cm P8 6xSATA |
| Maksymalna moc zasilacza: | 600 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Sprawność: | 80% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia: | SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe |
| Certyfikat: | REACH |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Wtyczka zasilania: | EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 1 |
| Modularność: | Brak |
| Długość kabli: | 45 - 75 cm |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 x 150 x 85 |
| Waga (kg): | 1.470 |
| Opakowanie: | EcoBox |
| Informacje dodatkowe: | Obciążalność linii 12V: 540 W |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.