Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: BUAPZKBA0260
Kod producenta: AK-C1-800
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 5901720139344
Gwarancja producenta: 24
Natężenia zasilacza: +3.3V: 13 A, +5V: 13 A, +12V: 57 A
Zabezpieczenia: SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
Wymiary [G x S x W] (mm): 150 x 145 x 85
Wtyczka zasilania: 6+2 pin PCI-e x 2
Waga (kg): 1.508
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Sprawność: 80% pod typowym obciążeniem
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: EcoBox
Modularność: Brak
Maksymalna moc zasilacza: 800 W
Informacje dodatkowe: Napięcie zasilające 230 V
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Długość kabli: 50 - 80 cm
Certyfikat: REACH
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 275 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 800 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Sprawność: | 80% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia: | SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe |
| Certyfikat: | REACH |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Natężenia zasilacza: | +3.3V: 13 A, +5V: 13 A, +12V: 57 A |
| Wtyczka zasilania: | 6+2 pin PCI-e x 2 |
| Modularność: | Brak |
| Długość kabli: | 50 - 80 cm |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 150 x 145 x 85 |
| Waga (kg): | 1.508 |
| Opakowanie: | EcoBox |
| Informacje dodatkowe: | Napięcie zasilające 230 V |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.