Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BUCIZKBA08R0
Kod producenta: CPX-750FC
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0753263078391
Gwarancja producenta: 60
Natężenia zasilacza: +5V: 20A, +3.3V: 20A, +12V1: 62.5A, -12V: 0.3A, +5VSB: 3A
Zabezpieczenia: OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora
Wymiary [G x S x W] (mm): 140 x 150 x 86
Wtyczka zasilania: Molex 4-pin x 4
Średnica wentylatora: 135 mm
Standard zasilacza: ATX
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: BOX
Maksymalna moc zasilacza: 750 W
Informacje dodatkowe: Japońskie kondensatory
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Długość kabli: Molex: 550/100/100/100
Certyfikat: FCC
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 626 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 750 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Zabezpieczenia: | OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora |
| Certyfikat: | FCC |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 135 mm |
| Natężenia zasilacza: | +5V: 20A, +3.3V: 20A, +12V1: 62.5A, -12V: 0.3A, +5VSB: 3A |
| Wtyczka zasilania: | Molex 4-pin x 4 |
| Długość kabli: | Molex: 550/100/100/100 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 x 150 x 86 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Japońskie kondensatory |
| Gwarancja producenta: | 60 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.