Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: BURFZKBA0030
Kod producenta: EY7A005
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 5903018666143
Natężenia zasilacza: +5V (A) 20, +3.3V (A) 20, +12V (A) 70, -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 3
Zabezpieczenia: SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi
Wymiary [G x S x W] (mm): 150 x 140 x 87
Wtyczka zasilania: Molex 4-pin x 1
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
Opakowanie: BOX
Modularność: Brak
Maksymalna moc zasilacza: 600 W
Informacje dodatkowe: Tajwańskie kondensatory Teapo
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Długość kabli: SATA: 5x 500-820, MOLEX: 1x 820
Certyfikat: 80 PLUS Bronze
Gwarancja producenta: 36
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 325 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 600 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| Zabezpieczenia: | SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi |
| Certyfikat: | 80 PLUS Bronze |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Natężenia zasilacza: | +5V (A) 20, +3.3V (A) 20, +12V (A) 70, -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 3 |
| Wtyczka zasilania: | Molex 4-pin x 1 |
| Modularność: | Brak |
| Długość kabli: | SATA: 5x 500-820, MOLEX: 1x 820 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 150 x 140 x 87 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Tajwańskie kondensatory Teapo |
| Gwarancja producenta: | 36 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.