Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: TABOPPTZA0001
Kod producenta: TABOPPTZA0001
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6932169313582
Technologia wyświetlacza: LCD
Wysokość produktu: 154,8 mm
Łączność z siecią komórkową: Nie
Pamięć wbudowana: 64 GB
Waga produktu: 440 g
Czujnik oświetlenia otoczenia: Tak
Stopień ochrony IP: IPX2
Materiał obudowy: Aluminium, Poliwęglan (PC)
Pamięć RAM: 4 GB
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 18 szt.
Kolor produktu: Szary
Typ pamięci RAM: LPDDR4x-SDRAM
Wysokość opakowania: 67 mm
Współczynnik absorpcji swoistej SAR ciała: 1,18 W/kg
Jasność: 360 cd/m2
Głębokość opakowania: 178 mm
NFC: Nie
Pojemność baterii: 7100 mAh
Waga wraz z opakowaniem: 970 g
Typ szkła ekranu wyświetlacza: Panda Glass
Typ procesora: Qualcomm Snapdragon
Szerokość opakowania: 268 mm
Akcelerometr: Tak
Typ matrycy: IPS
System dźwięku: Dolby Atmos
Żyroskop: Tak
Rodzaj urządzenia: Tablet przenośny
Gęstość pikseli: 225 ppi
Czujnik Halla: Tak
Przekątna ekranu: 10,36"
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 - 45 °C
Szybkość przechwytywania wideo: 30 fps
Przewody: USB
Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN: 433 Mbit/s
Obsługiwana moc adaptera AC: 18 W
Natywna proporcja obrazu: 16:10
Czas ładowania: 3,16 h
Ostrzeżenia: Unikać kontaktu z cieczą.,Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych.,Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur.
Rozdzielczość: 2000 x 1200 px
Platforma: Android
Karta graficzna: Adreno 610
Liczba przesłon przedniej kamery: 2,2
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Szybkie ładowanie: Tak
Liczba przesłon aparatu tylnego: 2
Standardy Wi- Fi: 802.11b,Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a
Kolory wyświetlacza: 16 milionów kolorów
Cyfrowy zoom: 10x
Wersja Bluetooth: 5.1
Rozpoznawanie twarzy: Tak
Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: 1920x1080@30fps,1280x720@30fps
Zakres wilgotności względnej: 5 - 95%
Prąd wyjściowy adaptera AC: 2 A
Typ stabilizatora obrazu: Electronic Image Stabilization (EIS)
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 - 3000 m
Napięcie wyjściowe adaptera AC: 5 - 9 V
Stabilizator obrazu: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 35 °C
Maksymalny czas odtwarzania wideo: 13 h
Tryby nagrywania wideo: 720p,1080p
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Układ: Ciemnopopielaty
Nawigacja Wi-Fi: Tak
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Rozdzielczość przedniej kamery: 5 Mpix
Odporny na odciski palców: Tak
Nośniki: Flash
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV): 77°
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Bluetooth Low Energy (BLE): Tak
Kąt pola widzenia aparatu tylnego (FOV): 80°
Zainstalowany system operacyjny: Android 12
Dołączony akumulator: Tak
Prędkość zegara pamięci: 2133 MHz
Ilość portów USB 2.0 typu C: 1
Czas odtwarzania muzyki: 83,3 h
Liczba rdzeni procesora: 8
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Typ aparatu tylnego: Pojedynczy obiektyw
Model procesora: 680
Zasilacz sieciowy: Tak
Automatyczne ustawienie ostrości: Tak
Producent procesora: Qualcomm
Rodzina adaptera graficznego: Adreno
Czas gotowości: 587 h
Bluetooth: Tak
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Maksymalny rozmiar karty pamięci: 512 GB
Głębokość produktu: 6,94 mm
Przednia kamera: Tak
Rozdzielczość tylnej kamery: 8 Mpix
Szerokość produktu: 245,1 mm
Ilość wbudowanych głośników: 4
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 547 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Model procesora: | 680 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Typ procesora: | Qualcomm Snapdragon |
| Producent procesora: | Qualcomm |
| Karta graficzna: | Adreno 610 |
| Rodzina adaptera graficznego: | Adreno |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR4x-SDRAM |
| Pamięć RAM: | 4 GB |
| Prędkość zegara pamięci: | 2133 MHz |
| Układ: | Ciemnopopielaty |
| Materiał obudowy: | Aluminium, Poliwęglan (PC) |
| Kolor produktu: | Szary |
| Stopień ochrony IP: | IPX2 |
| Rodzaj urządzenia: | Tablet przenośny |
| Prąd wyjściowy adaptera AC: | 2 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC: | 5 - 9 V |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 18 W |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Wysokość opakowania: | 67 mm |
| Wysokość produktu: | 154,8 mm |
| Szerokość opakowania: | 268 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 970 g |
| Szerokość produktu: | 245,1 mm |
| Głębokość opakowania: | 178 mm |
| Waga produktu: | 440 g |
| Głębokość produktu: | 6,94 mm |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -20 - 45 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | 0 - 3000 m |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11b,Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a |
| Bluetooth: | Tak |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Tak |
| Wersja Bluetooth: | 5.1 |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN: | 433 Mbit/s |
| NFC: | Nie |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Żyroskop: | Tak |
| Akcelerometr: | Tak |
| Nawigacja Wi-Fi: | Tak |
| Czujnik Halla: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Przewody: | USB |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Rozdzielczość: | 2000 x 1200 px |
| Odporny na odciski palców: | Tak |
| Typ matrycy: | IPS |
| Przekątna ekranu: | 10,36" |
| Jasność: | 360 cd/m2 |
| Kolory wyświetlacza: | 16 milionów kolorów |
| Gęstość pikseli: | 225 ppi |
| Technologia wyświetlacza: | LCD |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza: | Panda Glass |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 4 |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| Platforma: | Android |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 12 |
| Współczynnik absorpcji swoistej SAR ciała: | 1,18 W/kg |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 512 GB |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Nośniki: | Flash |
| Pamięć wbudowana: | 64 GB |
| Ilość portów USB 2.0 typu C: | 1 |
| Czas gotowości: | 587 h |
| Pojemność baterii: | 7100 mAh |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 13 h |
| Czas odtwarzania muzyki: | 83,3 h |
| Dołączony akumulator: | Tak |
| Czas ładowania: | 3,16 h |
| Typ stabilizatora obrazu: | Electronic Image Stabilization (EIS) |
| Przednia kamera: | Tak |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV): | 77° |
| Stabilizator obrazu: | Tak |
| Cyfrowy zoom: | 10x |
| Tryby nagrywania wideo: | 720p,1080p |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,2 |
| Automatyczne ustawienie ostrości: | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo: | 30 fps |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 2 |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 8 Mpix |
| Typ aparatu tylnego: | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 1920x1080@30fps,1280x720@30fps |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (FOV): | 80° |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 5 Mpix |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: | 18 szt. |
| Ostrzeżenia: | Unikać kontaktu z cieczą.,Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych.,Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur. |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.