Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: WYPLEV4PS0212
Kod producenta: ZAAE0023SE
Stan magazynowy: 1 szt.
Typ HD: WUXGA
Pamięć wbudowana: 32 GB
Rodzaj urządzenia: Tablet przenośny
Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
Czujnik zbliżeniowy: Tak
Przekątna ekranu: 10,1"
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
WWAN: Niezainstalowany
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Akcelerometr: Tak
Wersja Bluetooth: 5.0
Czujnik Halla: Tak
Zakres wilgotności względnej: 0 - 95%
Czas ładowania: 3,5 h
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 - 3048 m
Platforma: Android
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Karta graficzna: Mali-G52 3EE
Prąd wyjściowy adaptera AC: 2 A
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Napięcie wyjściowe adaptera AC: 5 V
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Maksymalny czas odtwarzania wideo: 10 h
Maksymalne taktowanie procesora: 1,8 GHz
Czas przegladania (Wi-Fi): 9 h
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Układ: Ciemnopopielaty
Nośniki: eMCP
Rozdzielczość przedniej kamery: 5 Mpix
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Certyfikaty zgodności: RoHS
Zainstalowany system operacyjny: Android 11
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Liczba rdzeni procesora: 8
Ilość portów USB 2.0 typu C: 1
Model procesora: T610
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Taktowanie procesora: 1,8 GHz
Zasilacz sieciowy: Tak
Producent procesora: Unisoc
Port ładowania USB typu C: Tak
Bluetooth: Tak
Rodzina adaptera graficznego: ARM
Dołączony akumulator: Tak
Głębokość produktu: 158,6 mm
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Rdzenie adapterów graficznych: 2
Szerokość produktu: 239,8 mm
Przednia kamera: Tak
Czas odtwarzania muzyki: 64 h
Wysokość produktu: 8,5 mm
Ilość wbudowanych głośników: 2
Extremities SAR (EU): 1,11 W/kg
Waga produktu: 460 g
Łączność z siecią komórkową: Nie
Typ aparatu tylnego: Pojedynczy obiektyw
Materiał obudowy: Metal, Plastik
Czujnik oświetlenia otoczenia: Tak
Czas gotowości: 672 h
Kolor produktu: Szary
Pamięć RAM: 3 GB
Maksymalny rozmiar karty pamięci: 2 TB
Maksymalna pojemność pamięci: 3 GB
Typ pamięci RAM: LPDDR4x-SDRAM
Lokalizacja pozycji: Tak
Jasność: 320 cd/m2
Nazwa koloru: Storm Grey
Funkcja Assisted GPS (A-GPS): Nie
Certyfikaty: ENERGY STAR,RoHS
System dźwięku: Dolby Atmos
Podświetlenie LED: Tak
Rozdzielczość tylnej kamery: 8 Mpix
Pojemność baterii: 5100 mAh
Natywna proporcja obrazu: 16:10
GLONASS: Tak
Typ procesora: Tygrys
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STAR
GPS: Tak
Typ matrycy: IPS
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 657 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | ENERGY STAR,RoHS |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Typ procesora: | Tygrys |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 1,8 GHz |
| Model procesora: | T610 |
| Producent procesora: | Unisoc |
| Taktowanie procesora: | 1,8 GHz |
| Rdzenie adapterów graficznych: | 2 |
| Rodzina adaptera graficznego: | ARM |
| Karta graficzna: | Mali-G52 3EE |
| Pamięć RAM: | 3 GB |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR4x-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 3 GB |
| Nazwa koloru: | Storm Grey |
| Rodzaj urządzenia: | Tablet przenośny |
| Materiał obudowy: | Metal, Plastik |
| Układ: | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu: | Szary |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Prąd wyjściowy adaptera AC: | 2 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC: | 5 V |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Głębokość produktu: | 158,6 mm |
| Wysokość produktu: | 8,5 mm |
| Szerokość produktu: | 239,8 mm |
| Waga produktu: | 460 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | 0 - 3048 m |
| Zakres wilgotności względnej: | 0 - 95% |
| Wersja Bluetooth: | 5.0 |
| WWAN: | Niezainstalowany |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Akcelerometr: | Tak |
| Czujnik Halla: | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS): | Nie |
| GLONASS: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| GPS: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Jasność: | 320 cd/m2 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Typ matrycy: | IPS |
| Typ HD: | WUXGA |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 px |
| Przekątna ekranu: | 10,1" |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| Platforma: | Android |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 11 |
| Extremities SAR (EU): | 1,11 W/kg |
| Certyfikaty zgodności: | RoHS |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 2 TB |
| Pamięć wbudowana: | 32 GB |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Nośniki: | eMCP |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 typu C: | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki: | 64 h |
| Czas gotowości: | 672 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 10 h |
| Czas ładowania: | 3,5 h |
| Dołączony akumulator: | Tak |
| Pojemność baterii: | 5100 mAh |
| Czas przeglądania (Wi-Fi): | 9 h |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Typ aparatu tylnego: | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 5 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 8 Mpix |
| Przednia kamera: | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ENERGY STAR |
| Gwarancja: | G003M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.