Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: TABSA1TZA0516
Kod producenta: SM-X210RZAREUE
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8806097462743
Tryb nocny: Tak
Układ: Ciemnopopielaty
Obsługiwana moc adaptera AC: 15 W
Pojemność baterii: 7040 mAh
Rozdzielczość przedniej kamery: 5 Mpix
Port ładowania USB typu C: Tak
Typ procesora: Qualcomm Snapdragon
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 90 Hz
Panorama: Tak
Typ matrycy: TFT
Ilość portów USB 2.0 typu C: 1
Tryb opóźnienia: Tak
Rodzaj urządzenia: Tablet przenośny
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Liczba przesłon przedniej kamery: 2,2
Przekątna ekranu: 11"
Zasilacz sieciowy: Nie
Liczba przesłon aparatu tylnego: 2
Przednia kamera: Tak
Cyfrowy zoom: 10x
Łączność z siecią komórkową: Nie
Maksymalna rozdzielczość filmu: 1080 x 1920 px
Czujnik oświetlenia otoczenia: Tak
Pamięć RAM: 6 GB
Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV): 77°
System dźwięku: Dolby Atmos
Kąt pola widzenia aparatu tylnego (FOV): 77°
Gęstość pikseli: 207 ppi
Wi-Fi Direct: Tak
Moc adaptera AC: 15 W
Typ aparatu tylnego: Pojedynczy obiektyw
Typ HD: WUXGA
Automatyczne ustawienie ostrości: Tak
Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
Maksymalny rozmiar karty pamięci: 1 TB
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Lokalizacja pozycji: Tak
Standardy Wi- Fi: 802.11b,802.11g,802.11a,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac)
Funkcja Assisted GPS (A-GPS): Tak
Wersja Bluetooth: 5.1
Rozdzielczość tylnej kamery: 8 Mpix
Maksymalne taktowanie procesora: 2,2 GHz
Nagrywanie wideo: Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Klasa wydajności energetycznej: E
Galileo: Tak
Zintegrowany czytnik kart: Tak
System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS): Tak
Zainstalowany system operacyjny: Android 13
BeiDou: Tak
Liczba rdzeni procesora: 8
GLONASS: Tak
Model procesora: SM6375
Pamięć wbudowana: 128 GB
Producent procesora: Qualcomm
Czujnik zbliżeniowy: Tak
Bluetooth: Tak
Akcelerometr: Tak
Głębokość produktu: 6,9 mm
Żyroskop: Tak
Szerokość produktu: 257,1 mm
Czujnik Halla: Tak
Wysokość produktu: 168,7 mm
Platforma: Android
Waga produktu: 480 g
Kolor produktu: Grafitowy
Kolory wyświetlacza: 16 milionów kolorów
Jasność: 570 cd/m2
Rozpoznawanie twarzy: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 933 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Moc adaptera AC: | 15 W |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Głębokość produktu: | 6,9 mm |
| Szerokość produktu: | 257,1 mm |
| Wysokość produktu: | 168,7 mm |
| Waga produktu: | 480 g |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11b,802.11g,802.11a,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Tak |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Wi-Fi Direct: | Tak |
| Wersja Bluetooth: | 5.1 |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Akcelerometr: | Tak |
| Żyroskop: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| GLONASS: | Tak |
| BeiDou: | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS): | Tak |
| Czujnik Halla: | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS): | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Tryb nocny: | Tak |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Nie |
| Jasność: | 570 cd/m2 |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 px |
| Typ matrycy: | TFT |
| Przekątna ekranu: | 11" |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 90 Hz |
| Typ HD: | WUXGA |
| Rodzaj urządzenia: | Tablet przenośny |
| Układ: | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu: | Grafitowy |
| Pamięć RAM: | 6 GB |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2,2 GHz |
| Producent procesora: | Qualcomm |
| Typ procesora: | Qualcomm Snapdragon |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Model procesora: | SM6375 |
| Kolory wyświetlacza: | 16 milionów kolorów |
| Gęstość pikseli: | 207 ppi |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 13 |
| Platforma: | Android |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1 TB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 typu C: | 1 |
| Pojemność baterii: | 7040 mAh |
| Przednia kamera: | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości: | Tak |
| Cyfrowy zoom: | 10x |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 5 Mpix |
| Nagrywanie wideo: | Tak |
| Tryb opóźnienia: | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu: | 1080 x 1920 px |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 2 |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 8 Mpix |
| Panorama: | Tak |
| Typ aparatu tylnego: | Pojedynczy obiektyw |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV): | 77° |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (FOV): | 77° |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,2 |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 15 W |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.