Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBTPAMBZ50J0
Kod producenta: Deco S7(3-pack)
Stan magazynowy: 0 szt.
Moc wyjściowa: CE: <20 dBm (2,4 GHz), <23 dBm (5 GHz)
Port PoE: Nie
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: System Mesh
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1900 Mbps = 600 Mbps (2,4 GHz) + 1300 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 3x 10M/100M/1G RJ-45 WAN/LAN
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IPv6
Dodatkowe funkcje urządzenia: DDNS
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Antena: Wewnętrzna - 3 szt.
Wymiary [G x S x W] (mm): 90,7 x 90,7 x 162,3
Informacje dodatkowe: Certyfikaty: CE, FCC, RoHS, NCC, BSMI, JRF, JPA, VCCI
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 799 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | System Mesh |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IPv6 |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1900 Mbps = 600 Mbps (2,4 GHz) + 1300 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | CE: <20 dBm (2,4 GHz), <23 dBm (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPA2-PSK |
| Antena: | Wewnętrzna - 3 szt. |
| Odpinana antena: | Nie |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | DDNS |
| Porty wej/wyj: | 3x 10M/100M/1G RJ-45 WAN/LAN |
| Port PoE: | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 90,7 x 90,7 x 162,3 |
| Informacje dodatkowe: | Certyfikaty: CE, FCC, RoHS, NCC, BSMI, JRF, JPA, VCCI |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.