Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILASUROU0096
Kod producenta: RT-AXE7800
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711081632917
Klasa wydajności aplikacji: Tak
Filtrowanie URL: Tak
Funkcjonalność NAT: PPTP, L2TP, IPSec, RTSP, H.323, SIP Passthrough, PPPoE relay
Raport zdarzeń systemowych: Tak
Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): Tak
Współpraca z Amazon Alexa: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA,WPA2-Enterprise,WPA3,WPA2,SSH,WPA-Enterprise,WPS
Kontrola rodzicielska: Tak
Prąd wyjściowy: 3 A
Filtrowanie adresów MAC: Tak
Napięcie operacyjne: 12 V
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny, DC
Technologia Inteligent mesh: Tak
Napięcie wejściowe AC: 110 - 240 V
Statystyka bezprzewodowa: Tak
Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
Typ połączenia WAN: RJ-45
Wbudowany wyłącznik: Tak
Zdjemowalna antena (anteny): Nie
Diody LED: LAN, Zasilanie, Sieć WAN
Procesor wbudowany: Tak
Aktualizacje oprogramowania urządzenia: Tak
Pojemność pamięci wewnętrznej: 512 MB
Obsługuje VPN: VPN Client L2TP VPN Client OVPN VPN Client PPTP VPN Client WireGuard VPN Server IPSec VPN Server OVPN VPN Server PPTP VPN Server WireGuard VPN Fusion
Wielkość pamięci flash: 256 MB
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Połączenie USB 3G/4G: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Trójpasmowy (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz)
DSL WAN: Nie
Zasilacz sieciowy: Tak
Gniazdo karty SIM: Nie
Funkcja Wake-On-LAN: Tak
Ethernet WAN: Tak
Przewody: LAN (RJ-45)
Ilość anten: 6
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Port USB: Tak
Standardy Wi- Fi: 802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6E (802.11ax),Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11b
Serwer DHCP: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 5
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 574 Mbit/s
Gniazdko wyjścia DC: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 4804 Mbit/s
Liczba rdzeni procesora: 4
WLAN wskaźnik przesyłu danych (trzecie pasmo): 2402 Mbit/s
Taktowanie procesora: 1700 MHz
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 4804 Mbit/s
Karta gwarancyjna: Tak
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Przekierowanie portów: Tak
Wbudowany serwer FTP: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Przycisk WPS: Tak
Wyzwalanie portów: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz): 3
Waga produktu: 1,03 kg
Przycisk reset: Tak
Obsługa Samby (pamięć masowa): Tak
Kolor produktu: Czarny
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Liczba sieci gościnnych (5 GHz): 3
Typ produktu: Router biurkowy
Firewall: Tak
Serwer medialny: Tak
Dostęp dla gości: Tak
Serwer VPN: IPSec, OVPN, PPTP
Obsługa DMZ: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 939 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Funkcjonalność NAT: | PPTP, L2TP, IPSec, RTSP, H.323, SIP Passthrough, PPPoE relay |
| Obsługuje VPN: | VPN Client L2TP VPN Client OVPN VPN Client PPTP VPN Client WireGuard VPN Server IPSec VPN Server OVPN VPN Server PPTP VPN Server WireGuard VPN Fusion |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 512 MB |
| Liczba rdzeni procesora: | 4 |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia: | Tak |
| Procesor wbudowany: | Tak |
| Taktowanie procesora: | 1700 MHz |
| Wielkość pamięci flash: | 256 MB |
| Współpraca z Amazon Alexa: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Diody LED: | LAN, Zasilanie, Sieć WAN |
| Napięcie operacyjne: | 12 V |
| Napięcie wejściowe AC: | 110 - 240 V |
| Prąd wyjściowy: | 3 A |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny, DC |
| Waga produktu: | 1,03 kg |
| Filtrowanie adresów MAC: | Tak |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA,WPA2-Enterprise,WPA3,WPA2,SSH,WPA-Enterprise,WPS |
| Filtrowanie URL: | Tak |
| Firewall: | Tak |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Obsługa DMZ: | Tak |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Raport zdarzeń systemowych: | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Technologia Inteligent mesh: | Tak |
| Klasa wydajności aplikacji: | Tak |
| Statystyka bezprzewodowa: | Tak |
| Funkcja Wake-On-LAN: | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wbudowany serwer FTP: | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS): | Tak |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Wyzwalanie portów: | Tak |
| Serwer medialny: | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz): | 3 |
| Serwer VPN: | IPSec, OVPN, PPTP |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz): | 3 |
| Obsługa Samby (pamięć masowa): | Tak |
| Karta gwarancyjna: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Przewody: | LAN (RJ-45) |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Trójpasmowy (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 574 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 4804 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6E (802.11ax),Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11b |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 4804 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (trzecie pasmo): | 2402 Mbit/s |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 5 |
| Port USB: | Tak |
| Ilość anten: | 6 |
| Zdjemowalna antena (anteny): | Nie |
| Konstrukcja anteny: | Zewnętrzny |
| Połączenie USB 3G/4G: | Tak |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| Typ połączenia WAN: | RJ-45 |
| DSL WAN: | Nie |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.