Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBT8RUBZ4090
Kod producenta: F9
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6932849427516
Cechy: 802.11b/g/n;100Mb LAN
Baza SCIP: Nie
Chipset urządzenia sieciowego: Realtek
Port PoE: Nie
Zysk anteny bezprzewodowej: 6 dBi
Tryb pracy: WISP (Client+Router)
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Router
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 600 Mbps (2,4 GHz)
Porty wej/wyj: 1x 10M/100M RJ-45 WAN
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.11b
Ilość portów WAN: 1
Ilość portów USB: 0 szt.
Ilość portów LAN: 3
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz
Bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Antena: Zewnętrzna - 4 szt.
Strona o towarze: http://tendacn.com/en/product/F9.html
Wymiary [G x S x W] (mm): 171,3 x 171,3 x 36,4
Stan magazynu Wrocław: 0.00
Producent: Tenda
Opis ogólny: Router Tenda F9 Wireless-N 600Mbps 1xWAN 3xLAN
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Sieci -urządzenia bezprzewodowe
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Informacje dodatkowe: 4*6dBi external non-detachable antennas
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci bezprzewodowe\Routery bezprzewodowe
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 83.82
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 90 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Cechy: | 802.11b/g/n;100Mb LAN |
| Producent: | Tenda |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.11b |
| Bezpieczeństwo: | WPA2-PSK |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Router |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz |
| Chipset urządzenia sieciowego: | Realtek |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 600 Mbps (2,4 GHz) |
| Opis ogólny: | Router Tenda F9 Wireless-N 600Mbps 1xWAN 3xLAN |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Odpinana antena: | Nie |
| Ilość portów LAN: | 3 |
| Ilość portów WAN: | 1 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweRoutery bezprzewodowe |
| Ilość portów USB: | 0 szt. |
| Port PoE: | Nie |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M RJ-45 WAN |
| Antena: | Zewnętrzna - 4 szt. |
| Tryb pracy: | WISP (Client+Router) |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 6 dBi |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 171,3 x 171,3 x 36,4 |
| Informacje dodatkowe: | 4*6dBi external non-detachable antennas |
| Strona o towarze: | http://tendacn.com/en/product/F9.html |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Producent: | Tenda |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Opis ogólny: | Router Tenda F9 Wireless-N 600Mbps 1xWAN 3xLAN |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Router |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.11b |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 600 Mbps (2,4 GHz) |
| Chipset urządzenia sieciowego: | Realtek |
| Bezpieczeństwo: | WPA2-PSK |
| Antena: | Zewnętrzna - 4 szt. |
| Odpinana antena: | Nie |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 6 dBi |
| Tryb pracy: | WISP (Client+Router) |
| Ilość portów LAN: | 3 |
| Ilość portów WAN: | 1 |
| Ilość portów USB: | 0 szt. |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M RJ-45 WAN |
| Port PoE: | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 171,3 x 171,3 x 36,4 |
| Informacje dodatkowe: | 4*6dBi external non-detachable antennas |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweRoutery bezprzewodowe |
| Strona o towarze: | http://tendacn.com/en/product/F9.html |
| Cena netto: | 83.82 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.