Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILASUROU0107
Kod producenta: TUF-AX6000
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711081897019
Połączenie USB 3G/4G: Tak
Obsługuje VPN: VPN Client L2TP VPN Client OVPN VPN Client PPTP VPN Client WireGuard VPN Server IPSec VPN Server OVPN VPN Server PPTP VPN Server WireGuard VPN Fusion
DSL WAN: Nie
Rodzaj opakowania: Pudełko
Gniazdo karty SIM: Nie
MIMO: Tak
Ethernet WAN: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Ilość anten: 6
Zasilacz sieciowy: Tak
Port USB: Tak
Funkcja Wake-On-LAN: Tak
Serwer DHCP: Tak
Typ anteny: 4x4
Obsługiwane protokoły sieciowe: IPv4, IPv6
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Standardy Wi- Fi: 802.11g,802.11a,802.11b,Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n)
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 1148 Mbit/s
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 5
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 4804 Mbit/s
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 1
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 4804 Mbit/s
Modulacja: 1024-QAM
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Przekierowanie portów: Tak
Dołączona antena: Tak
Liczba rdzeni procesora: 4
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Taktowanie procesora: 2 MHz
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b,IEEE 802.11ax,IEEE 802.11a,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.11ac
SSID na podstawie przypisania VLAN: Tak
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Przycisk WPS: Tak
Dostęp do harmonogramu: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Adapter zewnętrznego zasilania: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s,2500 Mbit/s
Przycisk reset: Tak
Wyzwalanie portów: Tak
Waga produktu: 696 g
Firewall: Tak
Serwer medialny: Tak
Kolor produktu: Czarny
Dostęp dla gości: Tak
Obsługa DMZ: Tak
Klasa wydajności aplikacji: Tak
Typ produktu: Router biurkowy
Filtrowanie URL: Tak
Wielkość tabeli adresów: 64 wejścia
Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): Tak
Funkcjonalność NAT: PPTP Pass-Through, L2TP Pass-Through, IPSec Pass-Through, RTSP Pass-Through, H.323 Pass-Through, SIP Pass-Through, PPPoE relay
Filtrowanie: Tak
Współpraca z Amazon Alexa: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA,WPA3,WPA2
Kontrola rodzicielska: Tak
Prąd wyjściowy: 2,5 A
Filtrowanie adresów MAC: Tak
Napięcie operacyjne: 12 V
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Rodzaj zasilania: DC
Statystyka bezprzewodowa: Tak
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Typ połączenia WAN: RJ-45
Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
Procesor wbudowany: Tak
Wbudowany wyłącznik: Tak
Pojemność pamięci wewnętrznej: 512 MB
Wielkość pamięci flash: 256 MB
Diody LED: LAN, Zasilanie, Sieć WAN, WLAN
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
Aktualizacje oprogramowania urządzenia: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 705 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Funkcjonalność NAT: | PPTP Pass-Through, L2TP Pass-Through, IPSec Pass-Through, RTSP Pass-Through, H.323 Pass-Through, SIP Pass-Through, PPPoE relay |
| Obsługuje VPN: | VPN Client L2TP VPN Client OVPN VPN Client PPTP VPN Client WireGuard VPN Server IPSec VPN Server OVPN VPN Server PPTP VPN Server WireGuard VPN Fusion |
| Współpraca z Amazon Alexa: | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia: | Tak |
| Liczba rdzeni procesora: | 4 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 512 MB |
| Procesor wbudowany: | Tak |
| Wielkość pamięci flash: | 256 MB |
| Taktowanie procesora: | 2 MHz |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Diody LED: | LAN, Zasilanie, Sieć WAN, WLAN |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Prąd wyjściowy: | 2,5 A |
| Rodzaj zasilania: | DC |
| Napięcie operacyjne: | 12 V |
| Adapter zewnętrznego zasilania: | Tak |
| Waga produktu: | 696 g |
| Obsługa DMZ: | Tak |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Firewall: | Tak |
| Wielkość tabeli adresów: | 64 wejścia |
| Filtrowanie URL: | Tak |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC: | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA,WPA3,WPA2 |
| Filtrowanie: | Tak |
| Dostęp do harmonogramu: | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| MIMO: | Tak |
| Funkcja Wake-On-LAN: | Tak |
| Klasa wydajności aplikacji: | Tak |
| Statystyka bezprzewodowa: | Tak |
| SSID na podstawie przypisania VLAN: | Tak |
| Wyzwalanie portów: | Tak |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS): | Tak |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s,2500 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11b,IEEE 802.11ax,IEEE 802.11a,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.11ac |
| Serwer medialny: | Tak |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Dołączona antena: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 1148 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 4804 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11g,802.11a,802.11b,Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 4804 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Modulacja: | 1024-QAM |
| Obsługiwane protokoły sieciowe: | IPv4, IPv6 |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Port USB: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 5 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość anten: | 6 |
| Typ anteny: | 4x4 |
| Konstrukcja anteny: | Zewnętrzny |
| Typ połączenia WAN: | RJ-45 |
| Połączenie USB 3G/4G: | Tak |
| DSL WAN: | Nie |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.