Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: KILCUDACC0015
Kod producenta: AP1300 WALL
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 6971690793432
Kolor produktu: Biały
Pobór mocy (max): 12 W
Certyfikaty: CE, FCC
Zestaw do montażu: Tak
Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): 867 Mbit/s
5 GHz: Tak
2,4 GHz: Tak
Standard PoE: IEEE 802.3af/at
Obsługa PoE: Tak
Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): 300 Mbit/s
Zakres częstotliwości: 80 MHz
Procesor wbudowany: Tak
Pojemność pamięci wewnętrznej: 128 MB
Wielkość pamięci flash: 16 MB
Ilość anten: 2
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Przycisk reset: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA,WPA3,WPA2
Napięcie operacyjne: 48 V
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
MIMO: Tak
Typ MIMO: Multi User MIMO
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95%
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Typ anteny: Wewnętrzny
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Przeznaczenie: Ściana
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 5
Taktowanie procesora: 880 MHz
Głębokość produktu: 27,6 mm
Szerokość produktu: 86 mm
Wysokość produktu: 143 mm
Maksymalny zakres zewnętrzny: 80 m
Waga produktu: 261,2 g
Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): Multiple SSIDs
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 235 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 128 MB |
| Procesor wbudowany: | Tak |
| Wielkość pamięci flash: | 16 MB |
| Taktowanie procesora: | 880 MHz |
| Zestaw do montażu: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Certyfikaty: | CE, FCC |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 5 |
| Ilość anten: | 2 |
| Typ anteny: | Wewnętrzny |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA,WPA3,WPA2 |
| Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): | Multiple SSIDs |
| Waga produktu: | 261,2 g |
| Wysokość produktu: | 143 mm |
| Szerokość produktu: | 86 mm |
| Głębokość produktu: | 27,6 mm |
| Pobór mocy (max): | 12 W |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Napięcie operacyjne: | 48 V |
| Zakres częstotliwości: | 80 MHz |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Maksymalny zakres zewnętrzny: | 80 m |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): | 300 Mbit/s |
| Typ MIMO: | Multi User MIMO |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): | 867 Mbit/s |
| 5 GHz: | Tak |
| MIMO: | Tak |
| 2,4 GHz: | Tak |
| Standard PoE: | IEEE 802.3af/at |
| Kolor produktu: | Biały |
| Przeznaczenie: | Ściana |
| Przycisk reset: | Tak |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.