Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: TABSA1TZA0533
Kod producenta: SM-X730NZAREUE
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 8806097712213
Zasilanie USB: Tak
Układ: Ciemnopopielaty
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Zasilacz sieciowy: Nie
Pamięć RAM: 12 GB
Rozdzielczość: 2560 x 1600 px
Maksymalne taktowanie procesora: 3,73 GHz
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Liczba rdzeni procesora: 8
Wi-Fi: Tak
Kolor produktu: Szary
Typ matrycy: AMOLED
Rodzaj urządzenia: Tablet przenośny
Przekątna ekranu: 11"
Klasa odporności na powtarzające się upadki: E
Trwałość baterii (liczba cykli): 1200
Klasa łatwości naprawy: C
Czas pracy baterii na cykl: 4861 min
Wymagana moc ładowania (min): 10 W
Wymagana moc ładowania (maks): 45 W
Port ładowania USB typu C: Tak
Typ aparatu tylnego: Pojedynczy obiektyw
Maksymalny rozmiar karty pamięci: 2 TB
Klasa wydajności energetycznej: G
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Pamięć wbudowana: 128 GB
Stopień ochrony IP: IP68
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3599 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 3,73 GHz |
| Pamięć RAM: | 12 GB |
| Kolor produktu: | Szary |
| Rodzaj urządzenia: | Tablet przenośny |
| Układ: | Ciemnopopielaty |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks): | 45 W |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min): | 10 W |
| Zasilacz sieciowy: | Nie |
| Przekątna ekranu: | 11" |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1600 px |
| Typ matrycy: | AMOLED |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 2 TB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Typ aparatu tylnego: | Pojedynczy obiektyw |
| Wi-Fi: | Tak |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki: | E |
| Klasa wydajności energetycznej: | G |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Trwałość baterii (liczba cykli): | 1200 |
| Stopień ochrony IP: | IP68 |
| Klasa łatwości naprawy: | C |
| Czas pracy baterii na cykl: | 4861 min |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.