Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: TABLEVTZA0274
Kod producenta: ZAFR0262PL
Stan magazynowy: 24 szt.
Kod EAN: 198157034075
Kolor produktu: Szary
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 90 Hz
Jasność: 500 cd/m2
Ilość portów USB 2.0 typu C: 1
Wbudowany mikrofon: Tak
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Klawiatura w zestawie: Tak
Ekran matowy: Nie
Pojemność baterii: 7040 mAh
Rodzina adaptera graficznego: ARM
Typ procesora: Mediatek
Przednia kamera: Tak
Typ matrycy: IPS
Ilość wbudowanych głośników: 4
Przekątna ekranu: 11"
Łączność z siecią komórkową: Nie
Czujnik oświetlenia otoczenia: Tak
Pamięć RAM: 8 GB
Typ pamięci RAM: LPDDR4x-SDRAM
Nazwa koloru: Luna Grey
Podświetlenie LED: Tak
Natywna proporcja obrazu: 16:10
Typ HD: 2.5K
Rozdzielczość: 2560 x 1600 px
Ekran dotykowy: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Port ładowania USB typu C: Tak
Ostrzeżenia: Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych.,Unikać kontaktu z cieczą.,Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur.
Wersja Bluetooth: 5.2
Typ aparatu tylnego: Pojedynczy obiektyw
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Rozdzielczość tylnej kamery: 8 Mpix
Nośniki: UFS
Klasa wydajności energetycznej: E
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Pamięć wbudowana: 128 GB
Zainstalowany system operacyjny: Android 15
Dołączony rysik: Tak
Liczba rdzeni procesora: 8
WWAN: Niezainstalowany
Model procesora: Dimensity 6300
Akcelerometr: Tak
Producent procesora: MediaTek
Czujnik Halla: Tak
Bluetooth: Tak
Platforma: Android
Głębokość produktu: 166,2 mm
Karta graficzna: Mali-G57 MC2
Szerokość produktu: 254,6 mm
Wysokość produktu: 6,99 mm
Rozdzielczość przedniej kamery: 5 Mpix
Materiał obudowy: Metal
Powierzchnia wyświetlacza: Połysk
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1240 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| WWAN: | Niezainstalowany |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Akcelerometr: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik Halla: | Tak |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Dołączony rysik: | Tak |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1600 px |
| Typ HD: | 2.5K |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Przekątna ekranu: | 11" |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Typ matrycy: | IPS |
| Jasność: | 500 cd/m2 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 90 Hz |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników: | 4 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 15 |
| Platforma: | Android |
| Nośniki: | UFS |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 typu C: | 1 |
| Pojemność baterii: | 7040 mAh |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Przednia kamera: | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 5 Mpix |
| Typ aparatu tylnego: | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 8 Mpix |
| Ostrzeżenia: | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych.,Unikać kontaktu z cieczą.,Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur. |
| Ekran matowy: | Nie |
| Powierzchnia wyświetlacza: | Połysk |
| Wersja Bluetooth: | 5.2 |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Producent procesora: | MediaTek |
| Typ procesora: | Mediatek |
| Model procesora: | Dimensity 6300 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Rodzina adaptera graficznego: | ARM |
| Karta graficzna: | Mali-G57 MC2 |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR4x-SDRAM |
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Nazwa koloru: | Luna Grey |
| Materiał obudowy: | Metal |
| Kolor produktu: | Szary |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Wysokość produktu: | 6,99 mm |
| Szerokość produktu: | 254,6 mm |
| Głębokość produktu: | 166,2 mm |
| Bluetooth: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.