Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: TABLEVTZA0266
Kod producenta: ZAEH0032PL
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 198154670740
Jasność: 400 cd/m2
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Rodzina adaptera graficznego: ARM
Pojemność baterii: 5100 mAh
Rodzaj baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
Typ procesora: Mediatek
Przednia kamera: Tak
Typ matrycy: IPS
Ilość wbudowanych głośników: 2
Rodzaj urządzenia: Tablet przenośny
Czujnik oświetlenia otoczenia: Tak
Port ładowania USB typu C: Tak
Przekątna ekranu: 10,1"
Pamięć RAM: 4 GB
Technologia dolby: Dolby Atmos
Typ pamięci RAM: LPDDR4x-SDRAM
Złącze 3,5 mm: Tak
Nazwa koloru: Luna Grey
Etui na tablet w zestawie: Tak
Typ anteny: 1x1
Dołączony akumulator: Tak
Podświetlenie LED: Tak
Maksymalny rozmiar karty pamięci: 1 TB
Natywna proporcja obrazu: 16:10
Rozdzielczość tylnej kamery: 8 Mpix
Kamera tylna: Tak
Typ HD: WUXGA
Klasa wydajności energetycznej: D
Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
Technologia dotyku: Multi-touch
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Pokrycie NTSC (typowe): 72%
Wersja Bluetooth: 5.3
Technologia wyświetlacza: LCD
Maksymalne taktowanie procesora: 2 GHz
Galileo: Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
BeiDou: Tak
Nośniki: eMMC
GLONASS: Tak
Zintegrowany czytnik kart: Tak
GPS: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Android 14
Pamięć wbudowana: 128 GB
Liczba rdzeni procesora: 8
Model procesora: Helio G85
Stopień ochrony IP: IP52
Taktowanie procesora: 1,8 GHz
WWAN: Niezainstalowany
Producent procesora: MediaTek
Akcelerometr: Tak
Bluetooth: Tak
Czujnik Halla: Tak
Głębokość produktu: 154,4 mm
Platforma: Android
Szerokość produktu: 235,7 mm
Karta graficzna: Mali-G52
Wysokość produktu: 7,5 mm
Rozdzielczość przedniej kamery: 5 Mpix
Waga produktu: 425 g
Ilość wbudowanych mikrofonów: 1
Materiał obudowy: Metal
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Kolor produktu: Szary
Ilość portów USB 2.0 typu C: 1
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 606 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Waga produktu: | 425 g |
| Głębokość produktu: | 154,4 mm |
| Szerokość produktu: | 235,7 mm |
| Wysokość produktu: | 7,5 mm |
| Bluetooth: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ anteny: | 1x1 |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| WWAN: | Niezainstalowany |
| BeiDou: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Akcelerometr: | Tak |
| GLONASS: | Tak |
| Czujnik Halla: | Tak |
| GPS: | Tak |
| Etui na tablet w zestawie: | Tak |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 px |
| Przekątna ekranu: | 10,1" |
| Typ HD: | WUXGA |
| Pokrycie NTSC (typowe): | 72% |
| Technologia wyświetlacza: | LCD |
| Typ matrycy: | IPS |
| Jasność: | 400 cd/m2 |
| Technologia dotyku: | Multi-touch |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Technologia dolby: | Dolby Atmos |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 1 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Rodzaj urządzenia: | Tablet przenośny |
| Nazwa koloru: | Luna Grey |
| Materiał obudowy: | Metal |
| Kolor produktu: | Szary |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR4x-SDRAM |
| Taktowanie procesora: | 1,8 GHz |
| Model procesora: | Helio G85 |
| Typ procesora: | Mediatek |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2 GHz |
| Producent procesora: | MediaTek |
| Rodzina adaptera graficznego: | ARM |
| Karta graficzna: | Mali-G52 |
| Pamięć RAM: | 4 GB |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 14 |
| Platforma: | Android |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Nośniki: | eMMC |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1 TB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 typu C: | 1 |
| Złącze 3,5 mm: | Tak |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Klasa wydajności energetycznej: | D |
| Pojemność baterii: | 5100 mAh |
| Dołączony akumulator: | Tak |
| Przednia kamera: | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 8 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 5 Mpix |
| Kamera tylna: | Tak |
| Stopień ochrony IP: | IP52 |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.