Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: TABSA1TZA0512
Kod producenta: SM-X716BZAEEUE
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8806095441368
Cyfrowy zoom: 8x
Kolor produktu: Grafitowy
Generacja sieci mobilnej: 5G
Maksymalna rozdzielczość filmu: 3840 x 2160 px
Jasność: 600 cd/m2
Nazwa marketingowa technologii wyświetlania: Dynamic AMOLED 2X
Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: 1280x720@30fps,1920x1080@30fps,3840x2160@30fps
Pojemność baterii: 8400 mAh
Maksymalny czas odtwarzania wideo: 15 h
Tryby nagrywania wideo: 1080p,2160p,720p
Typ procesora: Qualcomm Snapdragon
Czas przegladania (Wi-Fi): 10 h
Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV): 120°
Typ matrycy: TFT
Układ: Ciemnopopielaty
Kąt pola widzenia aparatu tylnego (FOV): 80°
Rodzaj urządzenia: Tablet przenośny
Rozdzielczość przedniej kamery: 12 Mpix
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Dołączony akumulator: Tak
Przekątna ekranu: 11"
Przednia kamera: Tak
Wi-Fi Direct: Tak
Czytnik linii papilarnych: Tak
Łączność z siecią komórkową: Tak
Czas odtwarzania muzyki: 149 h
Czujnik oświetlenia otoczenia: Tak
Typ aparatu tylnego: Pojedynczy obiektyw
Pamięć RAM: 12 GB
Automatyczne ustawienie ostrości: Tak
Producent głośników: AKG
Maksymalny rozmiar karty pamięci: 1 TB
System dźwięku: Dolby Atmos
Lokalizacja pozycji: Tak
Natywna proporcja obrazu: 16:10
Funkcja Assisted GPS (A-GPS): Tak
Typ HD: WQXGA
Rozdzielczość tylnej kamery: 13 Mpix
Rozdzielczość: 2560 x 1600 px
Nagrywanie wideo: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bezprzewodowe ładowanie: Nie
Cechy zabezpieczeń: Wodoodporny,Odporny na kurz
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11b,802.11g,802.11a,Wi-Fi 6 (802.11ax)
Galileo: Tak
Wersja Bluetooth: 5.3
System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS): Tak
Maksymalne taktowanie procesora: 3,36 GHz
BeiDou: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
GLONASS: Tak
Zintegrowany czytnik kart: Tak
GPS: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Android 13
Pamięć wbudowana: 256 GB
Liczba rdzeni procesora: 8
Stopień ochrony IP: IP68
Model procesora: 8 Gen 2
Typ szkła ekranu wyświetlacza: Gorilla Glass
Czas przeglądania (4G): 10 h
Producent procesora: Qualcomm
Akcelerometr: Tak
Panorama: Tak
Bluetooth: Tak
Lampa błyskowa z tyłu aparatu: Tak
Głębokość produktu: 5,9 mm
Żyroskop: Tak
Tryb opóźnienia: Tak
Szerokość produktu: 254,3 mm
Czujnik Halla: Tak
Wsparcie aplikacji Google: Google Photos,Google Drive,Gmail,Google Maps,Google Play,Google Chrome,YouTube
Wysokość produktu: 165,8 mm
Platforma: Android
Liczba przesłon przedniej kamery: 2,4
Waga produktu: 500 g
Szybkie ładowanie: Tak
Liczba przesłon aparatu tylnego: 2
Materiał obudowy: Aluminium
Kolory wyświetlacza: 16 milionów kolorów
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3333 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Model procesora: | 8 Gen 2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Producent procesora: | Qualcomm |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 3,36 GHz |
| Typ procesora: | Qualcomm Snapdragon |
| Pamięć RAM: | 12 GB |
| Kolor produktu: | Grafitowy |
| Cechy zabezpieczeń: | Wodoodporny,Odporny na kurz |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Układ: | Ciemnopopielaty |
| Rodzaj urządzenia: | Tablet przenośny |
| Głębokość produktu: | 5,9 mm |
| Waga produktu: | 500 g |
| Szerokość produktu: | 254,3 mm |
| Wysokość produktu: | 165,8 mm |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11b,802.11g,802.11a,Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Tak |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Łączność z siecią komórkową: | Tak |
| Wi-Fi Direct: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| GPS: | Tak |
| Wsparcie aplikacji Google: | Google Photos,Google Drive,Gmail,Google Maps,Google Play,Google Chrome,YouTube |
| GLONASS: | Tak |
| Żyroskop: | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS): | Tak |
| BeiDou: | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS): | Tak |
| Czujnik Halla: | Tak |
| Akcelerometr: | Tak |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Jasność: | 600 cd/m2 |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1600 px |
| Przekątna ekranu: | 11" |
| Typ matrycy: | TFT |
| Typ HD: | WQXGA |
| Kolory wyświetlacza: | 16 milionów kolorów |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania: | Dynamic AMOLED 2X |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza: | Gorilla Glass |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| Producent głośników: | AKG |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 13 |
| Platforma: | Android |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1 TB |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Pamięć wbudowana: | 256 GB |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Pojemność baterii: | 8400 mAh |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 15 h |
| Czas odtwarzania muzyki: | 149 h |
| Czas przeglądania (Wi-Fi): | 10 h |
| Dołączony akumulator: | Tak |
| Czas przeglądania (4G): | 10 h |
| Bezprzewodowe ładowanie: | Nie |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości: | Tak |
| Cyfrowy zoom: | 8x |
| Przednia kamera: | Tak |
| Tryby nagrywania wideo: | 1080p,2160p,720p |
| Typ aparatu tylnego: | Pojedynczy obiektyw |
| Tryb opóźnienia: | Tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Panorama: | Tak |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV): | 120° |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (FOV): | 80° |
| Nagrywanie wideo: | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 12 Mpix |
| Maksymalna rozdzielczość filmu: | 3840 x 2160 px |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,4 |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 2 |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 1280x720@30fps,1920x1080@30fps,3840x2160@30fps |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 13 Mpix |
| Stopień ochrony IP: | IP68 |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.