Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MONXAOMON0004
Kod producenta: BHR5039GL
Stan magazynowy: 6 szt.
Kod EAN: 6934177741814
Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 2560 x 1440
Typ HD: Quad HD
Rozdzielczość: 2560 x 1440 px
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Ekran dotykowy: Nie
Obsługiwane tryby wideo: 1440p
Zakres wilgotności względnej: 20 - 80%
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 45 °C
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 23 kWh
Waga (z podstawą): 6,53 kg
Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
Wysokość urządzenia (z podstawą): 461,2 mm
Przednia osłona: Czarny
Szerokość urządzenia (z podstawą): 609,4 mm
Prąd wejściowy: 1.5 A
Głębokość urządzenia (z podstawą): 200 mm
Pobór mocy: 35 W
Ilość DisplayPort: 1
Pobór mocy (max): 75 W
Ilość portów HDMI: 2
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Pozycjonowanie na rynku: Gaming
Rodzaj opakowania: Pudełko
Kompatybilność: TÜV Low Blue Light
Podstawa dołączona: Tak
AMD FreeSync: Nie
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85285210
Czas odpowiedzi (szybkość): 1 ms
NVIDIA G-SYNC: Nie
Kolory wyświetlacza: 16.78 millionów kolorów
Jasność wyświetlacza (szczytowa): 400 cd/m2
Standard VESA: Tak
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: 27 kWh
Kolor produktu: Czarny
Technologia High Dynamic Range (HDR): High Dynamic Range (HDR) 400
Klasa efektywności energetycznej (HDR): G
Wbudowane głośniki: Nie
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 165 Hz
HDMI: Tak
Regulacja wysokości: Nie
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Konstrukcja bezramkowa: Tak
Format obrazu: 16:9
Interfejs do montażu panelu: 75 x 75 mm
Ilość portów USB Typu A downstream: 3
Typ matrycy: IPS
Regulacja pochylenia: Tak
Wersja USB hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Przekątna ekranu: 27"
Długość przekątnej ekranu (cm): 68,6 cm
Głębia kolorów: 8 bit
Pokrycie sRGB (typowe): 100%
Podręcznik użytkownika: Tak
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Wersja DisplayPort: 1.4
Kolor nóżek: Czarny
Wersja HDMI: 2.0
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Przestrzeń barw RGB: DCI-P3
Wbudowany USB hub: Tak
Paleta barw: 95%
Wyście mocy ac: Tak
Rozmiar plamki: 0,2331 x 0,2331 mm
Wyjście na słuchawki: Tak
Kształt ekranu: Płaski
Oś obrotu: Tak
Przewody: Prąd przemienny,USB,DisplayPort
Obrotowe: Tak
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1107 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Kompatybilność: | TÜV Low Blue Light |
| Przednia osłona: | Czarny |
| Konstrukcja bezramkowa: | Tak |
| Kolor nóżek: | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku: | Gaming |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR): | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: | 27 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 23 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | F |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Prąd wejściowy: | 1.5 A |
| Pobór mocy (max): | 75 W |
| Pobór mocy: | 35 W |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Waga (z podstawą): | 6,53 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 461,2 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 609,4 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 200 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 20 - 80% |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| AMD FreeSync: | Nie |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Podstawa dołączona: | Tak |
| Przewody: | Prąd przemienny,USB,DisplayPort |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 2560 x 1440 |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 px |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Kolory wyświetlacza: | 16.78 millionów kolorów |
| Typ HD: | Quad HD |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 4 ms |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Głębia kolorów: | 8 bit |
| Pokrycie sRGB (typowe): | 100% |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Technologia High Dynamic Range (HDR): | High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Jasność wyświetlacza (szczytowa): | 400 cd/m2 |
| Obsługiwane tryby wideo: | 1440p |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 68,6 cm |
| Rozmiar plamki: | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Czas odpowiedzi (szybkość): | 1 ms |
| Typ matrycy: | IPS |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR): | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 165 Hz |
| Paleta barw: | 95% |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Przekątna ekranu: | 27" |
| Przestrzeń barw RGB: | DCI-P3 |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Oś obrotu: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Interfejs do montażu panelu: | 75 x 75 mm |
| Obrotowe: | Tak |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Standard VESA: | Tak |
| Wersja DisplayPort: | 1.4 |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Ilość portów USB Typu A downstream: | 3 |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| HDMI: | Tak |
| Ilość portów HDMI: | 2 |
| Wersja HDMI: | 2.0 |
| Wersja USB hub: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wyście mocy ac: | Tak |
| Wbudowany USB hub: | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 85285210 |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.