Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: KILTPLROU0101
Kod producenta: Archer C64
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 4897098683217
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Technologia MU-MIMO: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Typ połączenia WAN: RJ-45
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Gniazdo karty SIM: Nie
Głębokość produktu: 120 mm
Ethernet WAN: Tak
Szerokość produktu: 120 mm
Ilość anten: 4
Wysokość produktu: 27,9 mm
Gniazdo/gniazda karty pamięci: Nie
Materiał obudowy: Plastik
Port USB: Nie
Kolor produktu: Biały
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Certyfikaty: CE, RoHS
Klient DHCP: Tak
Typ produktu: Router biurkowy
Przekierowanie portów: Tak
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Przycisk WPS: Tak
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Przycisk reset: Tak
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Dostęp dla gości: Tak
Zabezpieczenie firewall: SPI Firewall
Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 128-bit AES,WPA,WPA3
Prąd wyjściowy: 1 A
Napięcie operacyjne: 12 V
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Wbudowany wyłącznik: Tak
Zawartość opakowania: Zasilacz x 1,Kabel LAN x 1,Instrukcja obsługi x 1,Router x 1
Obsługa IPv6: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Sterowanie za pomocą urządzenia z Androidem: Tak
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 - 90%
Sterowanie za pomocą iPhone'a/iPada: Tak
Typ anteny: Zewnętrzny
Minimalna temperatura pracy: 0 °C
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Temperatura pracy (maks.): 40°C
Standardy Wi- Fi: IEEE 802.11a,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11g
Szybkość transmisji danych 4G (maks.): 1200 Mbit/s
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 4
Kontrola rodzicielska: Tak
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Taktowanie procesora: 1,2 GHz
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 161 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | CE, RoHS |
| Temperatura pracy (maks.): | 40°C |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 10 - 90% |
| Kolor produktu: | Biały |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Taktowanie procesora: | 1,2 GHz |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Napięcie operacyjne: | 12 V |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Prąd wyjściowy: | 1 A |
| Głębokość produktu: | 120 mm |
| Wysokość produktu: | 27,9 mm |
| Szerokość produktu: | 120 mm |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | 128-bit AES,WPA,WPA3 |
| Zabezpieczenie firewall: | SPI Firewall |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Sterowanie za pomocą iPhone'a/iPada: | Tak |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Sterowanie za pomocą urządzenia z Androidem: | Tak |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Klient DHCP: | Tak |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): | Tak |
| Szybkość transmisji danych 4G (maks.): | 1200 Mbit/s |
| Obsługa IPv6: | Tak |
| Technologia MU-MIMO: | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Dynamiczny DNS (DDNS): | Tak |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Zawartość opakowania: | Zasilacz x 1,Kabel LAN x 1,Instrukcja obsługi x 1,Router x 1 |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi: | IEEE 802.11a,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11g |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci: | Nie |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| Port USB: | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 4 |
| Typ anteny: | Zewnętrzny |
| Ilość anten: | 4 |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Typ połączenia WAN: | RJ-45 |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.