Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KILCUDROU0038
Kod producenta: WR6500
Stan magazynowy: 29 szt.
Kod EAN: 6971690794453
Taktowanie procesora: 2 GHz
Technologia Inteligent mesh: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Technologia MU-MIMO: Tak
Typ połączenia WAN: RJ-45
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Ethernet WAN: Tak
Głębokość produktu: 48,2 mm
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Szerokość produktu: 253 mm
Serwer DHCP: Tak
Wysokość produktu: 152,5 mm
Obsługiwane protokoły sieciowe: IPv4 / IPv6
Waga produktu: 580 g
Klient DHCP: Tak
Kolor produktu: Czarny
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Przycisk WPS: Tak
Przycisk reset: Tak
Dostęp dla gości: Tak
Obsługa DMZ: Tak
Zabezpieczenie firewall: SPI, DoS
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA,WPA3,WPA2
Prąd wyjściowy: 1,5 A
Napięcie operacyjne: 12 V
Rodzaj zasilania: DC
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Zasilacz sieciowy: Tak
Ostrzeżenia: Nie wystawiać urządzenia na skrajne temperatury.,Nie demontować urządzenia samodzielnie, grozi to porażeniem prądem.,Nie narażać urządzenia na działanie wody lub wilgoci.
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Przewody: LAN (RJ-45)
Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE): Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Stałe IP: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Pobór mocy (max): 17 W
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
OFDMA: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): 5765 Mbit/s
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 4
Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): 688 Mbit/s
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Ilość portów Ethernet WAN: 1
Liczba rdzeni procesora: 4
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Model procesora: ARM Cortex-A7
Kontrola rodzicielska: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 362 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| OFDMA: | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Technologia MU-MIMO: | Tak |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Technologia Inteligent mesh: | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Przewody: | LAN (RJ-45) |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): | 688 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): | 5765 Mbit/s |
| Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE): | Tak |
| Stałe IP: | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe: | IPv4 / IPv6 |
| Taktowanie procesora: | 2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 4 |
| Model procesora: | ARM Cortex-A7 |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Napięcie operacyjne: | 12 V |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Rodzaj zasilania: | DC |
| Pobór mocy (max): | 17 W |
| Prąd wyjściowy: | 1,5 A |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Waga produktu: | 580 g |
| Szerokość produktu: | 253 mm |
| Głębokość produktu: | 48,2 mm |
| Wysokość produktu: | 152,5 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA,WPA3,WPA2 |
| Zabezpieczenie firewall: | SPI, DoS |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Obsługa DMZ: | Tak |
| Klient DHCP: | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 4 |
| Ilość portów Ethernet WAN: | 1 |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Typ połączenia WAN: | RJ-45 |
| Ostrzeżenia: | Nie wystawiać urządzenia na skrajne temperatury.,Nie demontować urządzenia samodzielnie, grozi to porażeniem prądem.,Nie narażać urządzenia na działanie wody lub wilgoci. |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.