Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBZYRUBZQ040
Kod producenta: LTE7240-M403-EU01V1F
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4718937601462
Cechy: N300;1Gb LAN
Baza SCIP: Nie
Ilość portów PoE: 1
Port PoE: Tak
Zysk anteny bezprzewodowej: 7 dBi
Standardy sieci komórkowej: 4G LTE
Tryb pracy: Bridge / Most
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Router
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz)
Porty wej/wyj: Gniazdo na kartę SIM
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe 2,4GHz lub 5GHz do 600Mb/s
Ilość portów LAN: 1
Dodatkowe funkcje urządzenia: UPnP
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz
Antena: Wewnętrzna - 2 szt.
Strona o towarze: https://www.zyxel.com/products_services/LTE-Outdoor-Router-LTE7240-M403/overview
Wymiary [G x S x W] (mm): 60 x 140 x 200
Waga (kg): 0.800
Stan magazynu Wrocław: 0.00
Producent: ZYXEL
Opis ogólny: Router zewnętrzny Zyxel LTE7240-M403 LTE 150Mbps, N300
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Sieci -urządzenia bezprzewodowe
Miejsce serwisowania: Serwis zewnętrzny
Informacje dodatkowe: Certification: CE/Safety
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci bezprzewodowe\Routery bezprzewodowe
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 891.54
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1654 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Cechy: | N300;1Gb LAN |
| Producent: | ZYXEL |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Opis ogólny: | Router zewnętrzny Zyxel LTE7240-M403 LTE 150Mbps, N300 |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Router |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe 2,4GHz lub 5GHz do 600Mb/s |
| Odpinana antena: | Nie |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | UPnP |
| Tryb pracy: | Bridge / Most |
| Antena: | Wewnętrzna - 2 szt. |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz) |
| Standardy sieci komórkowej: | LTE |
| Porty wej/wyj: | Gniazdo na kartę SIM |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 7 dBi |
| Port PoE: | Tak |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Waga (kg): | 0.800 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweRoutery bezprzewodowe |
| Ilość portów PoE: | 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 60 x 140 x 200 |
| Informacje dodatkowe: | Certification: CE/Safety |
| Strona o towarze: | https://www.zyxel.com/products_services/LTE-Outdoor-Router-LTE7240-M403/overview |
| Producent: | ZYXEL |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Opis ogólny: | Router zewnętrzny Zyxel LTE7240-M403 LTE 150Mbps, N300 |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Router |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe 2,4GHz lub 5GHz do 600Mb/s |
| Standardy sieci komórkowej: | 4G LTE |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz) |
| Antena: | Wewnętrzna - 2 szt. |
| Odpinana antena: | Nie |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 7 dBi |
| Tryb pracy: | Bridge / Most |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Cena netto: | 891.54 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | UPnP |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Porty wej/wyj: | Gniazdo na kartę SIM |
| Port PoE: | Tak |
| Ilość portów PoE: | 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 60 x 140 x 200 |
| Waga (kg): | 0.800 |
| Informacje dodatkowe: | Certification: CE/Safety |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweRoutery bezprzewodowe |
| Strona o towarze: | https://www.zyxel.com/products_services/LTE-Outdoor-Router-LTE7240-M403/overview |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.