Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBTPRUBZ51X0
Kod producenta: Archer C20 v5
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6935364080730
Port PoE: Nie
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Router
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 750 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 433 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 1x 10M/100M RJ-45 WAN
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IPv6
Ilość portów WAN: 1
Ilość portów LAN: 4
Dodatkowe funkcje urządzenia: Firewall SPI (Stateful Packet Inspection)
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Antena: Zewnętrzna - 3 szt.
Wymiary [G x S x W] (mm): 144 x 230 x 35
Informacje dodatkowe: Windows 8.1/8/7/Vista/XP, Mac OS lub system operacyjny oparty na Linuxie
Moc wyjściowa: <20dBm(2,4GHz), <23dBm(5GHz)
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 131 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Router |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IPv6 |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 750 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 433 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | <20dBm(2,4GHz), <23dBm(5GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPA2-PSK |
| Antena: | Zewnętrzna - 3 szt. |
| Odpinana antena: | Nie |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Firewall SPI (Stateful Packet Inspection) |
| Ilość portów LAN: | 4 |
| Ilość portów WAN: | 1 |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M RJ-45 WAN |
| Port PoE: | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 144 x 230 x 35 |
| Informacje dodatkowe: | Windows 8.1/8/7/Vista/XP, Mac OS lub system operacyjny oparty na Linuxie |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.