Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: PRINITB12700
Kod producenta: BX8071512700K
Stan magazynowy: 50 szt.
Kod EAN: 5032037233989
Pamięć Cache: 25 MB
Liczba rdzeni procesora: 12
Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): 5000 MHz
Pamięć Cache L2: 12 MB
Maksymalny pobór mocy (TDP): 125.0 W
Liczba rdzeni w strukturze procesora: 12
Liczba obsługiwanych wątków: 20
Częstotliwość taktowania CPU: 3600 MHz
Gniazdo procesora: Socket 1700
Typ procesora: Intel Core i7
Strona o towarze: https://ark.intel.com/content/www/pl/pl/ark/products/212251/intel-core-i7-11700t-processor-16m-cache-up-to-4-60-ghz.html
Producent: Intel
Opis ogólny: Procesor Intel® Core™ i7-12700K 3.6 GHz/5.0 GHz LGA1700 BOX
Opakowanie: BOX
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Nazwa typu: Procesory
Grupa towarowa: Procesory\Intel
Cechy: i7-12700K;5000MHz
Baza SCIP: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1381 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | Intel |
| Nazwa typu: | Procesory |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Częstotliwość taktowania CPU: | 3600 MHz |
| Gniazdo procesora: | Socket 1700 |
| Opis ogólny: | Procesor Intel® Core™ i7-12700K 3.6 GHz/5.0 GHz LGA1700 BOX |
| Opakowanie: | BOX |
| Liczba rdzeni w strukturze procesora: | 12 |
| Liczba obsługiwanych wątków: | 20 |
| Maksymalny pobór mocy (TDP): | 125.0 W |
| Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): | 5000 MHz |
| Cechy: | i7-12700K;5000MHz |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Grupa towarowa: | ProcesoryIntel |
| Baza SCIP: | Nie |
| Strona o towarze: | https://ark.intel.com/content/www/pl/pl/ark/products/212251/intel-core-i7-11700t-processor-16m-cache-up-to-4-60-ghz.html |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Gniazdo procesora: | Socket 1700 |
| Częstotliwość taktowania CPU: | 3600 MHz |
| Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): | 5000 MHz |
| Pamięć Cache L2: | 12 MB |
| Pamięć Cache: | 25 MB |
| Liczba rdzeni procesora: | 12 |
| Liczba obsługiwanych wątków: | 20 |
| Maksymalny pobór mocy (TDP): | 125.0 W |
| Opakowanie: | BOX |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.