Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: PRINIUB12500
Kod producenta: BX8071512600K
Stan magazynowy: 17 szt.
Kod EAN: 5032037234108
Typ procesora: Intel Core i5
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® UHD Graphics 770
Producent: Intel
Opis ogólny: Procesor Intel® Core™ i5-12600K 3.7 GHz/4.9 GHz LGA1700 BOX
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Nazwa typu: Procesory
Informacje dodatkowe: Memory Types: Up to DDR5 4800 MT/s; Up to DDR4 3200 MT/s
Grupa towarowa: Procesory\Intel
Cechy: i5-12600K;4900MHz
Baza SCIP: Nie
Pamięć Cache: 20 MB
Liczba rdzeni procesora: 10
Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): 4900 MHz
Pamięć Cache L2: 9,5 MB
Maksymalny pobór mocy (TDP): 150.0 W
Liczba rdzeni w strukturze procesora: 10
Liczba obsługiwanych wątków: 16
Częstotliwość taktowania CPU: 3700 MHz
Gniazdo procesora: Socket 1700
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 948 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | Intel |
| Nazwa typu: | Procesory |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Częstotliwość taktowania CPU: | 3700 MHz |
| Gniazdo procesora: | Socket 1700 |
| Opis ogólny: | Procesor Intel® Core™ i5-12600K 3.7 GHz/4.9 GHz LGA1700 BOX |
| Liczba obsługiwanych wątków: | 16 |
| Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): | 4900 MHz |
| Liczba rdzeni w strukturze procesora: | 10 |
| Maksymalny pobór mocy (TDP): | 125.0 W |
| Baza SCIP: | Nie |
| Cechy: | i5-12600K;4900MHz |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Grupa towarowa: | ProcesoryIntel |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Gniazdo procesora: | Socket 1700 |
| Częstotliwość taktowania CPU: | 3700 MHz |
| Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): | 4900 MHz |
| Pamięć Cache L2: | 9,5 MB |
| Pamięć Cache: | 20 MB |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Liczba obsługiwanych wątków: | 16 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® UHD Graphics 770 |
| Maksymalny pobór mocy (TDP): | 150.0 W |
| Informacje dodatkowe: | Memory Types: Up to DDR5 4800 MT/s; Up to DDR4 3200 MT/s |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.