Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: PRAMR5B5600N
Kod producenta: 100-100000252BOX
Stan magazynowy: 40 szt.
Kod EAN: 0730143313414
Strona o towarze: https://www.amd.com/en/products/apu/amd-ryzen-5-5600g
Producent: AMD
Opis ogólny: Procesor AMD Ryzen 5 5600G S-AM4 3.90/4.40GHz BOX
Opakowanie: BOX
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Nazwa typu: Procesory
Informacje dodatkowe: Graphics Model: Radeon™ Graphics 1900 MHz
Grupa towarowa: Procesory\AMD
Cechy: Ryzen 5 5600G;4400MHz
Baza SCIP: Nie
Liczba rdzeni procesora: 6
Proces technologiczny: 7 nm
Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): 4400 MHz
Pamięć Cache L3: 16 MB
Pamięć Cache L2: 3 MB
Obsługa instrukcji 64-bit: Tak
Maksymalny pobór mocy (TDP): 65.0 W
Liczba rdzeni w strukturze procesora: 6
Liczba obsługiwanych wątków: 12
Częstotliwość taktowania CPU: 3900 MHz
Gniazdo procesora: Socket AM4 (1331)
Typ procesora: AMD Ryzen 5
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: AMD Radeon
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 702 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | AMD |
| Nazwa typu: | Procesory |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 5 |
| Gniazdo procesora: | Socket AM4 (1331) |
| Proces technologiczny: | 7 nm |
| Opis ogólny: | Procesor AMD Ryzen 5 5600G S-AM4 3.90/4.40GHz BOX |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | AMD Radeon |
| Obsługa instrukcji 64-bit: | Tak |
| Pamięć Cache L3: | 16 MB |
| Liczba rdzeni w strukturze procesora: | 6 |
| Liczba obsługiwanych wątków: | 12 |
| Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): | 4400 MHz |
| Pamięć Cache L2: | 3 MB |
| Częstotliwość taktowania CPU: | 3900 MHz |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Opakowanie: | BOX |
| Grupa towarowa: | ProcesoryAMD |
| Maksymalny pobór mocy (TDP): | 65.0 W |
| Baza SCIP: | Nie |
| Cechy: | Ryzen 5 5600G;4400MHz |
| Informacje dodatkowe: | Graphics Model: Radeon™ Graphics 1900 MHz |
| Strona o towarze: | https://www.amd.com/en/products/apu/amd-ryzen-5-5600g |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 5 |
| Proces technologiczny: | 7 nm |
| Gniazdo procesora: | Socket AM4 (1331) |
| Częstotliwość taktowania CPU: | 3900 MHz |
| Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): | 4400 MHz |
| Pamięć Cache L2: | 3 MB |
| Pamięć Cache L3: | 16 MB |
| Liczba rdzeni procesora: | 6 |
| Liczba obsługiwanych wątków: | 12 |
| Obsługa instrukcji 64-bit: | Tak |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | AMD Radeon |
| Maksymalny pobór mocy (TDP): | 65.0 W |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Graphics Model: Radeon™ Graphics 1900 MHz |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.