Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: PRININB12910
Kod producenta: BX8071512900KF
Stan magazynowy: 11 szt.
Kod EAN: 5032037234221
Liczba rdzeni w strukturze procesora: 16
Liczba obsługiwanych wątków: 24
Częstotliwość taktowania CPU: 3200 MHz
Gniazdo procesora: Socket 1700
Typ procesora: Intel Core i9
Producent: Intel
Opis ogólny: Procesor Intel® Core™ i9-12900KF 3.2 GHz/5.2 GHz LGA1700
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Nazwa typu: Procesory
Grupa towarowa: Procesory\Intel
Cechy: i9-12900KF;5200MHz
Baza SCIP: Nie
Pamięć Cache: 30 MB
Liczba rdzeni procesora: 16
Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): 5200 MHz
Pamięć Cache L2: 14 MB
Maksymalny pobór mocy (TDP): 125.0 W
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1770 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | Intel |
| Nazwa typu: | Procesory |
| Typ procesora: | Intel Core i9 |
| Gniazdo procesora: | Socket 1700 |
| Częstotliwość taktowania CPU: | 3200 MHz |
| Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): | 5200 MHz |
| Grupa towarowa: | ProcesoryIntel |
| Pamięć Cache L2: | 14 MB |
| Pamięć Cache: | 30 MB |
| Liczba rdzeni procesora: | 16 |
| Liczba obsługiwanych wątków: | 24 |
| Maksymalny pobór mocy (TDP): | 125.0 W |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Częstotliwość taktowania CPU: | 3200 MHz |
| Liczba obsługiwanych wątków: | 24 |
| Liczba rdzeni w strukturze procesora: | 16 |
| Typ procesora: | Intel Core i9 |
| Maksymalny pobór mocy (TDP): | 125.0 W |
| Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): | 5200 MHz |
| Baza SCIP: | Nie |
| Gniazdo procesora: | Socket 1700 |
| Opis ogólny: | Procesor Intel® Core™ i9-12900KF 3.2 GHz/5.2 GHz LGA1700 |
| Cechy: | i9-12900KF;5200MHz |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.