Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: PRINICBG5900
Kod producenta: BX80701G5905
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5032037198882
Instrukcje multimedialne: Intel® SSE4.1, Intel® SSE4.2
Częstotliwość taktowania CPU: 3500 MHz
Gniazdo procesora: Socket 1200
Typ procesora: Intel Celeron
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® UHD Graphics 610
Strona o towarze: https://ark.intel.com/products/129950/Intel-Celeron-G4920-Processor-2M-Cache-3-20-GHz-
Producent: Intel
Opis ogólny: Procesor Intel® Celeron® G5905 Comet Lake 3.50GHz 4MB FCLGA1200
Opakowanie: BOX
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Nazwa typu: Procesory
Grupa towarowa: Procesory\Intel
Cechy: Celeron G5905;3500MHz
Baza SCIP: Nie
Pamięć Cache: 4 MB
Liczba rdzeni procesora: 2
Obsługa Hyper Transport: Nie
Magistrala FSB / HT / DMI: DMI 8 GT/s
Proces technologiczny: 14 nm
Obsługa Hyper Threading: Nie
Pamięć Cache L3: 4096 KB
Obsługa instrukcji 64-bit: Tak
Maksymalny pobór mocy (TDP): 58.0 W
Liczba rdzeni w strukturze procesora: 2
Liczba obsługiwanych wątków: 2
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 243 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | Intel |
| Nazwa typu: | Procesory |
| Typ procesora: | Intel Celeron |
| Gniazdo procesora: | Socket 1200 |
| Proces technologiczny: | 14 nm |
| Opis ogólny: | Procesor Intel® Celeron® G5905 Comet Lake 3.50GHz 4MB FCLGA1200 |
| Obsługa instrukcji 64-bit: | Tak |
| Częstotliwość taktowania CPU: | 3500 MHz |
| Liczba rdzeni w strukturze procesora: | 2 |
| Pamięć Cache L3: | 4096 KB |
| Obsługa Hyper Transport: | Nie |
| Magistrala FSB / HT / DMI: | DMI 8 GT/s |
| Obsługa Hyper Threading: | Nie |
| Liczba obsługiwanych wątków: | 2 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Opakowanie: | BOX |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® UHD Graphics 610 |
| Maksymalny pobór mocy (TDP): | 58.0 W |
| Instrukcje multimedialne: | Intel® SSE4.1, Intel® SSE4.2 |
| Grupa towarowa: | ProcesoryIntel |
| Cechy: | Celeron G5905;3500MHz |
| Strona o towarze: | https://ark.intel.com/products/129950/Intel-Celeron-G4920-Processor-2M-Cache-3-20-GHz- |
| Baza SCIP: | Nie |
| Typ procesora: | Intel Celeron |
| Proces technologiczny: | 14 nm |
| Gniazdo procesora: | Socket 1200 |
| Magistrala FSB / HT / DMI: | DMI 8 GT/s |
| Częstotliwość taktowania CPU: | 3500 MHz |
| Pamięć Cache: | 4 MB |
| Liczba rdzeni procesora: | 2 |
| Liczba obsługiwanych wątków: | 2 |
| Obsługa Hyper Threading: | Nie |
| Obsługa Hyper Transport: | Nie |
| Obsługa instrukcji 64-bit: | Tak |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® UHD Graphics 610 |
| Maksymalny pobór mocy (TDP): | 58.0 W |
| Instrukcje multimedialne: | Intel® SSE4.1, Intel® SSE4.2 |
| Opakowanie: | BOX |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.