Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: PRAMR7B3700N
Kod producenta: 100-100000071BOX
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0730143309974
Opakowanie: BOX
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Nazwa typu: Procesory
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Informacje dodatkowe: Maks. taktowanie pamięci systemowej: 3200 MHz
Grupa towarowa: Procesory\AMD
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 1201.90
Cechy: Ryzen 7 3700X;4400MHz
Baza SCIP: Nie
Liczba rdzeni procesora: 8
Proces technologiczny: 7 nm
Obsługa Hyper Threading: Tak
Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): 4400 MHz
Pamięć Cache L3: 32 MB
Pamięć Cache L2: 4 MB
Maksymalny pobór mocy (TDP): 65.0 W
Liczba rdzeni w strukturze procesora: 8
Liczba obsługiwanych wątków: 16
Częstotliwość taktowania CPU: 3600 MHz
Gniazdo procesora: Socket AM4 (1331)
Typ procesora: AMD Ryzen 7
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Brak
Strona producenta: http://www.amd.pl
Stan magazynu Wrocław: 29.00
Producent: AMD
Opis ogólny: Procesor AMD Ryzen 7 3700X S-AM4 3.60/4.40GHz BOX
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 625 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | AMD |
| Nazwa typu: | Procesory |
| Opis ogólny: | Procesor AMD Ryzen 7 3700X S-AM4 3.60/4.40GHz BOX |
| Cechy: | Ryzen 7 3700X;4400MHz |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 7 |
| Gniazdo procesora: | Socket AM4 (1331) |
| Proces technologiczny: | 7 nm |
| Pamięć Cache L2: | 4 MB |
| Pamięć Cache L3: | 32 MB |
| Liczba rdzeni w strukturze procesora: | 8 |
| Częstotliwość taktowania CPU: | 3600 MHz |
| Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): | 4400 MHz |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Opakowanie: | BOX |
| Liczba obsługiwanych wątków: | 16 |
| Grupa towarowa: | ProcesoryAMD |
| Maksymalny pobór mocy (TDP): | 65.0 W |
| Obsługa Hyper Threading: | Tak |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Brak |
| Informacje dodatkowe: | Maks. taktowanie pamięci systemowej: 3200 MHz |
| Producent: | AMD |
| Nazwa typu: | Procesory |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 29.00 |
| Cena netto: | 1201.90 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Opis ogólny: | Procesor AMD Ryzen 7 3700X S-AM4 3.60/4.40GHz BOX |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 7 |
| Proces technologiczny: | 7 nm |
| Gniazdo procesora: | Socket AM4 (1331) |
| Częstotliwość taktowania CPU: | 3600 MHz |
| Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): | 4400 MHz |
| Pamięć Cache L2: | 4 MB |
| Pamięć Cache L3: | 32 MB |
| Liczba rdzeni w strukturze procesora: | 8 |
| Liczba obsługiwanych wątków: | 16 |
| Obsługa Hyper Threading: | Tak |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Brak |
| Maksymalny pobór mocy (TDP): | 65.0 W |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Maks. taktowanie pamięci systemowej: 3200 MHz |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Strona producenta: | http://www.amd.pl |
| Grupa towarowa: | ProcesoryAMD |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.