Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: PRINIUB11410
Kod producenta: BX8070811400F
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5032037215534
Typ procesora: Intel Core i5
Strona o towarze: https://ark.intel.com/content/www/pl/pl/ark/products/212271/intel-core-i5-11400f-processor-12m-cache-up-to-4-40-ghz.html
Producent: Intel
Opis ogólny: Procesor Intel® Core™ i5-11400F Rocket Lake 2.6 GHz/4.4 GHz 12MB LGA1200
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Nazwa typu: Procesory
Informacje dodatkowe: Max Memory Size (dependent on memory type): 128 GB
Grupa towarowa: Procesory\Intel
Cechy: i5-11400F;4400MHz
Baza SCIP: Nie
Pamięć Cache: 12 MB
Liczba rdzeni procesora: 6
Obsługa Hyper Transport: Nie
Proces technologiczny: 14 nm
Obsługa Hyper Threading: Tak
Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): 4400 MHz
Pamięć Cache L3: 12 MB
Obsługa instrukcji 64-bit: Tak
Maksymalny pobór mocy (TDP): 65.0 W
Liczba rdzeni w strukturze procesora: 6
Liczba obsługiwanych wątków: 12
Instrukcje multimedialne: Intel® SSE4.1, Intel® SSE4.2, Intel® AVX2
Częstotliwość taktowania CPU: 2600 MHz
Gniazdo procesora: Socket 1200
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 525 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | Intel |
| Nazwa typu: | Procesory |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Gniazdo procesora: | Socket 1200 |
| Proces technologiczny: | 14 nm |
| Opis ogólny: | Procesor Intel® Core™ i5-11400F Rocket Lake 2.6 GHz/4.4 GHz 12MB LGA1200 |
| Obsługa instrukcji 64-bit: | Tak |
| Liczba rdzeni w strukturze procesora: | 6 |
| Liczba obsługiwanych wątków: | 12 |
| Obsługa Hyper Threading: | Tak |
| Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): | 4400 MHz |
| Obsługa Hyper Transport: | Nie |
| Pamięć Cache L3: | 12 MB |
| Częstotliwość taktowania CPU: | 2600 MHz |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Maksymalny pobór mocy (TDP): | 65.0 W |
| Grupa towarowa: | ProcesoryIntel |
| Instrukcje multimedialne: | Intel® SSE4.1, Intel® SSE4.2, Intel® AVX2 |
| Baza SCIP: | Nie |
| Cechy: | i5-11400F;4400MHz |
| Strona o towarze: | https://ark.intel.com/content/www/pl/pl/ark/products/212271/intel-core-i5-11400f-processor-12m-cache-up-to-4-40-ghz.html |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Proces technologiczny: | 14 nm |
| Gniazdo procesora: | Socket 1200 |
| Częstotliwość taktowania CPU: | 2600 MHz |
| Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): | 4400 MHz |
| Pamięć Cache: | 12 MB |
| Liczba rdzeni procesora: | 6 |
| Liczba obsługiwanych wątków: | 12 |
| Obsługa Hyper Threading: | Tak |
| Obsługa Hyper Transport: | Nie |
| Obsługa instrukcji 64-bit: | Tak |
| Maksymalny pobór mocy (TDP): | 65.0 W |
| Instrukcje multimedialne: | Intel® SSE4.1, Intel® SSE4.2, Intel® AVX2 |
| Informacje dodatkowe: | Max Memory Size (dependent on memory type): 128 GB |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.