Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: PRAMR3B3201N
Kod producenta: YD3200C5FHBOX
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 0730143309851
Częstotliwość taktowania CPU: 3600 MHz
Gniazdo procesora: Socket AM4 (1331)
Typ procesora: AMD Ryzen 3
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: AMD Radeon R3
Strona producenta: http://www.amd.pl
Strona o towarze: https://www.amd.com/pl/products/apu/amd-ryzen-3-3200g
Stan magazynu Wrocław: 10.00
Producent: AMD
Opis ogólny: Procesor AMD Ryzen 3 3200G S-AM4 3.60/4.00GHz BOX
Opakowanie: BOX
Okres rękojmi w miesiącach: 36
Nazwa typu: Procesory
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Informacje dodatkowe: Model GPU: Radeon™ Vega 8 Graphics
Grupa towarowa: Procesory\AMD
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 348.45
Cechy: Ryzen 3 3200G;4000MHz
Liczba rdzeni procesora: 4
Proces technologiczny: 12 nm
Obsługa Hyper Threading: Nie
Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): 4000 MHz
Pamięć Cache L3: 4 MB
Pamięć Cache L2: 2 MB
Maksymalny pobór mocy (TDP): 65.0 W
Liczba rdzeni w strukturze procesora: 4
Liczba obsługiwanych wątków: 4
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 324 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | AMD |
| Nazwa typu: | Procesory |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 3 |
| Gniazdo procesora: | Socket AM4 (1331) |
| Proces technologiczny: | 12 nm |
| Opis ogólny: | Procesor AMD Ryzen 3 3200G S-AM4 3.60/4.00GHz BOX |
| Pamięć Cache L3: | 4 MB |
| Liczba obsługiwanych wątków: | 4 |
| Częstotliwość taktowania CPU: | 3600 MHz |
| Pamięć Cache L2: | 2 MB |
| Liczba rdzeni w strukturze procesora: | 4 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | AMD Radeon R3 |
| Obsługa Hyper Threading: | Nie |
| Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): | 4000 MHz |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Opakowanie: | BOX |
| Strona producenta: | http://www.amd.pl |
| Grupa towarowa: | ProcesoryAMD |
| Maksymalny pobór mocy (TDP): | 65.0 W |
| Informacje dodatkowe: | Model GPU: Radeon™ Vega 8 Graphics |
| Strona o towarze: | https://www.amd.com/pl/products/apu/amd-ryzen-3-3200g |
| Cechy: | Ryzen 3 3200G;4000MHz |
| Producent: | AMD |
| Nazwa typu: | Procesory |
| Opis ogólny: | Procesor AMD Ryzen 3 3200G S-AM4 3.60/4.00GHz BOX |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 3 |
| Proces technologiczny: | 12 nm |
| Gniazdo procesora: | Socket AM4 (1331) |
| Częstotliwość taktowania CPU: | 3600 MHz |
| Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): | 4000 MHz |
| Pamięć Cache L2: | 2 MB |
| Pamięć Cache L3: | 4 MB |
| Liczba rdzeni w strukturze procesora: | 4 |
| Liczba obsługiwanych wątków: | 4 |
| Obsługa Hyper Threading: | Nie |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | AMD Radeon R3 |
| Maksymalny pobór mocy (TDP): | 65.0 W |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Model GPU: Radeon™ Vega 8 Graphics |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 36 |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Strona producenta: | http://www.amd.pl |
| Grupa towarowa: | ProcesoryAMD |
| Strona o towarze: | https://www.amd.com/pl/products/apu/amd-ryzen-3-3200g |
| Stan magazynu Wrocław: | 10.00 |
| Cena netto: | 348.45 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Liczba rdzeni procesora: | 4 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.