Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: PRINIWB12100
Kod producenta: BX8071512100
Stan magazynowy: 13 szt.
Kod EAN: 5032037238458
Obsługa Hyper Threading: Tak
Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): 4300 MHz
Pamięć Cache L2: 5 MB
Obsługa instrukcji 64-bit: Tak
Maksymalny pobór mocy (TDP): 89.0 W
Liczba obsługiwanych wątków: 8
Częstotliwość taktowania CPU: 3300 MHz
Gniazdo procesora: Socket 1700
Typ procesora: Intel Core i3
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® UHD Graphics 730
Opakowanie: BOX
Informacje dodatkowe: Maksymalny rozmiar pamięci (w zależności od typu pamięci): 128 GB
Pamięć Cache: 12 MB
Liczba rdzeni procesora: 4
Magistrala FSB / HT / DMI: DMI 8 GT/s
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 566 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Typ procesora: | Intel Core i3 |
| Gniazdo procesora: | Socket 1700 |
| Magistrala FSB / HT / DMI: | DMI 8 GT/s |
| Częstotliwość taktowania CPU: | 3300 MHz |
| Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo): | 4300 MHz |
| Pamięć Cache L2: | 5 MB |
| Pamięć Cache: | 12 MB |
| Liczba rdzeni procesora: | 4 |
| Liczba obsługiwanych wątków: | 8 |
| Obsługa Hyper Threading: | Tak |
| Obsługa instrukcji 64-bit: | Tak |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® UHD Graphics 730 |
| Maksymalny pobór mocy (TDP): | 89.0 W |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Maksymalny rozmiar pamięci (w zależności od typu pamięci): 128 GB |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.