Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOBASUNOTBAT1
Kod producenta: B5405CCA-LY0125X
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711636101646
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
Kensington Lock: Tak
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 2
Stosunek ekranu do obudowy: 84%
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Klawiatura z podświetleniem: Tak
Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
Port ładowania USB typu C: Tak
Maksymalne taktowanie procesora: 4,9 GHz
Wysokość (z przodu): 1,75 cm
Jasność: 300 cd/m2
Kąt widzenia w poziomie: 170°
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Graphics
Wysokość (z tyłu): 1,79 cm
Typ produktu: Laptop
Kąt widzenia (pionowy): 170°
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Typ dysku SSD: M.2
Wbudowana karta graficzna: Tak
Model laptopa: ExpertBook B5
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Typ procesora: Intel Core Ultra 5
Jednostka procesora neuronowego (NPU): Intel AI Boost
Ilość portów HDMI: 1
Pamięć RAM: 16 GB
Rodzaj pamięci: SO-DIMM
Wydajność NPU do: 13 TOPs
Technologia Intel® Thunderbolt 4: Tak
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Przekątna ekranu: 14"
Zasilanie USB: Tak
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Windows Hello: Tak
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 1,3 GHz,1,7 GHz
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,9 GHz
Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej: 2
NVMe: Tak
Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 2,5 GHz
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Nazwa koloru: Gentle Grey
Prąd wyjściowy adaptera AC: 3,25 A
Nośniki: SSD
Certyfikat EnergyStar: Tak
Napięcie wyjściowe adaptera AC: 20 V
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Ochrona hasłem: Tak
Ilość komór baterii: 3
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
System dźwięku: Dirac
Ilość portów Thunderbolt 4: 2
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Wersja HDMI: 2.1
Certyfikaty zgodności: RoHS,REACH
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 2
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel Graphics
Przestrzeń barw RGB: NTSC
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Dedykowana karta graficzna: Nie
Paleta barw: 45%
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Liczba rdzeni procesora: 14
Typ anteny: 2x2
Kamera na podczerwień (IR): Tak
Model procesora: 225H
Wersja TPM: 2.0
Liczba wątków: 14
Podświetlenie LED: Tak
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Producent procesora: Intel
Natywna proporcja obrazu: 16:10
Efektywne rdzenie: 8
Cache procesora: 18 MB
Generacja procesora: Intel Core Ultra (Series 2)
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 4,3 GHz
Bluetooth: Tak
Typ HD: WUXGA
Wydajne rdzenie: 4
Przewodowa sieć LAN: Tak
Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
Maksymalna moc turbo: 115 W
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Ekran dotykowy: Nie
Rozmiar dysku SSD M.2: 2280 (22 x 80 mm)
Głębokość produktu: 226,8 mm
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Podstawowa moc procesora: 28 W
Szerokość produktu: 315,1 mm
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Rodzaj baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
Waga produktu: 1,41 kg
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 700 MHz
Wersja Bluetooth: 5.4
Typ przedniej kamery: Full HD
Materiał obudowy: Aluminium
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 700 MHz
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Przednia kamera: Tak
Kolor produktu: Czarny
Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetyczne: 700 MHz
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 4679 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej: | 700 MHz |
| Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej: | 2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 14 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,9 GHz |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesora: | 225H |
| Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 2,5 GHz |
| Producent procesora: | Intel |
| Liczba wątków: | 14 |
| Cache procesora: | 18 MB |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 4,3 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,9 GHz |
| Wydajne rdzenie: | 4 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 1,3 GHz,1,7 GHz |
| Efektywne rdzenie: | 8 |
| Generacja procesora: | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Podstawowa moc procesora: | 28 W |
| Maksymalna moc turbo: | 115 W |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Nazwa koloru: | Gentle Grey |
| Model laptopa: | ExpertBook B5 |
| Typ produktu: | Laptop |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC: | 20 V |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC: | 3,25 A |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Waga produktu: | 1,41 kg |
| Wysokość (z tyłu): | 1,79 cm |
| Wysokość (z przodu): | 1,75 cm |
| Szerokość produktu: | 315,1 mm |
| Głębokość produktu: | 226,8 mm |
| Kensington Lock: | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Windows Hello: | Tak |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Bluetooth: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wersja Bluetooth: | 5.4 |
| Kąt widzenia (pionowy): | 170° |
| Przekątna ekranu: | 14" |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 px |
| Typ HD: | WUXGA |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Kąt widzenia w poziomie: | 170° |
| Stosunek ekranu do obudowy: | 84% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Paleta barw: | 45% |
| Jasność: | 300 cd/m2 |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1000:1 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Przestrzeń barw RGB: | NTSC |
| System dźwięku: | Dirac |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Certyfikat EnergyStar: | Tak |
| Certyfikaty zgodności: | RoHS,REACH |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Nośniki: | SSD |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| NVMe: | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Rozmiar dysku SSD M.2: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: | 2 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4: | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4: | 2 |
| Ilość komór baterii: | 3 |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Przednia kamera: | Tak |
| Typ przedniej kamery: | Full HD |
| Kamera na podczerwień (IR): | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Wydajność NPU do: | 13 TOPs |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.