Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOBHP-NOT4335
Kod producenta: B9ZX3ET
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 199251264085
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Żyroskop: Tak
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Nazwa koloru klawiatury: soft grey
Klawiatura odporna na ciecz: Tak
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Dodatkowe cechy klawiatury: Odporność na zalanie
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
Oryginalna nazwa marki: HP
Nośniki: SSD
Czujnik Halla: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Ilość komór baterii: 6
Typ pamięci procesora: L3
Certyfikaty zgodności: CE,RoHS
Liczba rdzeni procesora: 8
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Model procesora: 228V
Ekran matowy: Tak
Liczba wątków: 8
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Producent procesora: Intel
Przednia kamera: Tak
Cache procesora: 8 MB
Klawiatura z podświetleniem: Tak
Bluetooth: Tak
Głębokość produktu: 219,9 mm
Wysokość (z przodu): 1,05 cm
Szerokość produktu: 313,9 mm
Wysokość (z tyłu): 1,47 cm
Jasność: 400 cd/m2
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Typ produktu: Hybryda (2w1)
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Wbudowane głośniki: Tak
NVMe: Tak
Wbudowana karta graficzna: Tak
Nazwa koloru: Srebrny lodowiec
Pojemność baterii: 68 Wh
Segment HP: Biznes
Typ procesora: Intel Core Ultra 5
Długość przekątnej ekranu (cm): 35,6 cm
Typ matrycy: IPS
Ochrona hasłem: Tak
Przekątna ekranu: 14"
Producent karty WLAN: Intel
Model urządzenia wejściowego: Klawiatura HP Premium
Czytnik linii papilarnych: Tak
Typ anteny: 2x2
Typ HD: WUXGA
Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
Ekran dotykowy: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Maksymalne taktowanie procesora: 4,5 GHz
Copilot+ PC: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 7439 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Cache procesora: | 8 MB |
| Producent procesora: | Intel |
| Model procesora: | 228V |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Liczba wątków: | 8 |
| Typ pamięci procesora: | L3 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,5 GHz |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Oryginalna nazwa marki: | HP |
| Nazwa koloru: | Srebrny lodowiec |
| Typ produktu: | Hybryda (2w1) |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Wysokość (z przodu): | 1,05 cm |
| Szerokość produktu: | 313,9 mm |
| Wysokość (z tyłu): | 1,47 cm |
| Głębokość produktu: | 219,9 mm |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| Bluetooth: | Tak |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Czujnik Halla: | Tak |
| Żyroskop: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 14" |
| Jasność: | 400 cd/m2 |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Typ matrycy: | IPS |
| Typ HD: | WUXGA |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 35,6 cm |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 px |
| Ekran matowy: | Tak |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Copilot+ PC: | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Certyfikaty zgodności: | CE,RoHS |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Nośniki: | SSD |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| NVMe: | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii: | 68 Wh |
| Ilość komór baterii: | 6 |
| Przednia kamera: | Tak |
| Nazwa koloru klawiatury: | soft grey |
| Klawiatura z podświetleniem: | Tak |
| Klawiatura odporna na ciecz: | Tak |
| Model urządzenia wejściowego: | Klawiatura HP Premium |
| Dodatkowe cechy klawiatury: | Odporność na zalanie |
| Segment HP: | Biznes |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.