Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPLVNCGUS1CR
Kod producenta: 21H3002UPB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0197529776940
Port LAN: RJ-45 1 Gbps
Port Bluetooth: Bluetooth 5.2
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 8
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® UHD Graphics
Ilość rdzeni / wątków: 10 / 12
Military standard: MIL-STD-810H
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 1
Pojemność baterii (Wh): 57.0
Dodatki multimedialne: Wbudowany mikrofon
Czytnik linii papilarnych: Tak
Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): 4.0 W
Czytnik kart: MicroSD
Warunki serwisowe: 3Y On-Site
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Pojemność dysku: 512 GB
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Wymiary [G x S x W] (mm): 237 x 360,2 x 19,93
Maksymalna wielkość pamięci: 64 GB
Waga (kg): 1.770
Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
Informacje dodatkowe: RoHS compliant, TCO Certified 9.0
Złącze HDMI: HDMI x1
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i5-1335U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 65W USB-C
Wbudowane Audio: Realtek ALC3287
Wbudowana kamera internetowa: Full HD1080p
Typ procesora: Intel Core i5
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit
Seria / rodzina: L-series
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1080 (Full HD) pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: DDR4-3200
Przekątna ekranu: 15.60 cali
Porty USB: 4x : 2x 3.0 + 1x 3.0 Typu C + 1x Thunderbolt™ 4
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5738 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | L-series |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-1335U Processor (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 10 / 12 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | DDR4-3200 |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 1 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowane Audio: | Realtek ALC3287 |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Bluetooth 5.2 |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 4x : 2x 3.0 + 1x 3.0 Typu C + 1x Thunderbolt™ 4 |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie): | 4.0 W |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowany mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa: | Full HD1080p |
| Czytnik kart: | MicroSD |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Pojemność baterii (Wh): | 57.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 237 x 360,2 x 19,93 |
| Waga (kg): | 1.770 |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Military standard: | MIL-STD-810H |
| Warunki serwisowe: | 3Y On-Site |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 65W USB-C |
| Informacje dodatkowe: | RoHS compliant, TCO Certified 9.0 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.