Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPDLNOGUT9Y0
Kod producenta: 5530-8577
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5397184868577
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i7-13650HX Processor (24M Cache, up to 4.90 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz 330W
Wbudowane Audio: Tak
Wbudowana kamera internetowa: HD
Typ procesora: Intel Core i7
Typ matrycy: WVA
Touch: Nie
System operacyjny: Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1080 (Full HD) pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Rodzaj pamięci: SO-DIMM
Przekątna ekranu: 15.60 cali
Porty USB: 4x : 3x 3.0 + 1x Typu C
Port Wi-Fi: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
Port LAN: RJ-45 1 Gbps
Port Bluetooth: Tak
Podświetlana klawiatura: Tak
Pamięć zainstalowana (GB): 16
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® UHD Graphics
Ilość rdzeni / wątków: 14 / 20
Ilość gniazd pamięci / wolne: 2 / 0
Gwarancja producenta: 24
Dodatkowa karta graficzna: Tak
Warunki serwisowe: 2Y NBD
Dodatki multimedialne: Wbudowany mikrofon
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście słuchawkowe
Czytnik linii papilarnych: Nie
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Kolor obudowy: Szary (Grey)
Możliwość montażu dodatkowego dysku: Tak
Pojemność dysku: 1 TB
Model dodatkowej karty graficznej: nVidia GeForce RTX 4060 8GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 275 x 357 x 27
Dołączone oprogramowanie: Partycja recovery (opcja przywrócenia systemu z dysku)
Waga (kg): 2.810
Maksymalna wielkość pamięci: 64 GB
Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
Informacje dodatkowe: HDMI 2.1
Złącze HDMI: HDMI x1
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCIe NVMe
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 8498 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i7-13650HX Processor (24M Cache, up to 4.90 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 14 / 20 |
| Typ matrycy: | WVA |
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci: | SO-DIMM |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 2 / 0 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® UHD Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Tak |
| Model dodatkowej karty graficznej: | nVidia GeForce RTX 4060 8GB |
| Wbudowane Audio: | Tak |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku: | 1 TB |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku: | Tak |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | RJ-45 1 Gbps |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Port Bluetooth: | Tak |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 4x : 3x 3.0 + 1x Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście słuchawkowe |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowany mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa: | HD |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 275 x 357 x 27 |
| Waga (kg): | 2.810 |
| Kolor obudowy: | Szary (Grey) |
| Dołączone oprogramowanie: | Partycja recovery (opcja przywrócenia systemu z dysku) |
| Warunki serwisowe: | 2Y NBD |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz 330W |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 2.1 |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.