Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KPASNOGUSJR0
Kod producenta: X1504ZA-BQ507
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387374016
Port Bluetooth: Tak
Podświetlana klawiatura: Nie
Pamięć zainstalowana (GB): 8
Napęd optyczny wbudowany: Nie
Karta graficzna zintegrowana z procesorem: Intel® UHD Graphics
Ilość rdzeni / wątków: 10 / 12
Ilość gniazd pamięci / wolne: 1 / 1
Military standard: MIL-STD-810H
Dodatkowa karta graficzna: Nie
Pojemność baterii (Wh): 42.0
Dodatki multimedialne: Wbudowany mikrofon
Czytnik linii papilarnych: Tak
Gwarancja producenta: 24
Czytnik kart: Nie
Wejścia i wyjścia audio: Wyjście/wejście mini-jack
Kolor obudowy: Srebrny (Cool Silver)
Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare)
Pojemność dysku: 512 GB
Maksymalna wielkość pamięci: 24 GB
Wymiary [G x S x W] (mm): 232,5 x 359,7 x 17,9
Klawiatura: Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym
Waga (kg): 1.700
Złącze HDMI: HDMI x1
Informacje dodatkowe: Wolne gniazdo SO-DIMM DDR4
Zamontowany dysk: SSD M.2 PCle
Zainstalowany procesor: Intel® Core™ i5-1235U Processor (12M Cache, up to 4.40 GHz)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz
Wbudowane Audio: Tak
Wbudowana kamera internetowa: 1,0 MPix
Typ procesora: Intel Core i5
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Typ akumulatora / baterii: 3 cell
Touch: Nie
System operacyjny: Brak
Seria / rodzina: VivoBook
Rozdzielczość optymalna: 1920 x 1080 (Full HD) pikseli
Rodzaj urządzenia: Notebook
Przekątna ekranu: 15.60 cali
Porty USB: 4x : 1x 2.0 + 2x 3.0 + 1x Typu C
Port Wi-Fi: IEEE 802.11ax
Port LAN: Brak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1998 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia: | Notebook |
| Seria / rodzina: | VivoBook |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Zainstalowany procesor: | Intel® Core™ i5-1235U Processor (12M Cache, up to 4.40 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków: | 10 / 12 |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu: | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna: | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu: | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch: | Nie |
| System operacyjny: | Brak |
| Pamięć zainstalowana (GB): | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 24 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne: | 1 / 1 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem: | Intel® UHD Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna: | Nie |
| Wbudowane Audio: | Tak |
| Zamontowany dysk: | SSD M.2 PCle |
| Pojemność dysku: | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany: | Nie |
| Port LAN: | Brak |
| Port Wi-Fi: | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth: | Tak |
| Złącze HDMI: | HDMI x1 |
| Porty USB: | 4x : 1x 2.0 + 2x 3.0 + 1x Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio: | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne: | Wbudowany mikrofon |
| Wbudowana kamera internetowa: | 1,0 MPix |
| Czytnik kart: | Nie |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Klawiatura: | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura: | Nie |
| Typ akumulatora / baterii: | 3 cell |
| Pojemność baterii (Wh): | 42.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 232,5 x 359,7 x 17,9 |
| Waga (kg): | 1.700 |
| Kolor obudowy: | Srebrny (Cool Silver) |
| Military standard: | MIL-STD-810H |
| Wyposażenie dodatkowe: | Zasilacz |
| Informacje dodatkowe: | Wolne gniazdo SO-DIMM DDR4 |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.