Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOBCHWNOT0018
Kod producenta: CWI570K3
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5903719145114
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Home
Ilość slotów kart pamięci: 1
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Wejście zasilacza: 1
Dedykowana karta graficzna: Nie
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Liczba rdzeni procesora: 10
Rozdzielczość kamery: 1 MP
Model procesora: i3-1220P
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Taktowanie procesora: 3,3 GHz
Przednia kamera: Tak
Urządzenie wskazujące: Tak
Producent procesora: Intel
Klawiatura numeryczna: Nie
Cache procesora: 12 MB
Ilość wbudowanych głośników: 2
Bluetooth: Tak
Łączność z siecią komórkową: Nie
Przewodowa sieć LAN: Nie
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Głębokość produktu: 229 mm
Pamięć RAM: 16 GB
Szerokość produktu: 310 mm
Nazwa koloru: Silver
Wysokość produktu: 17,5 mm
Natywna proporcja obrazu: 3:2
Waga produktu: 1,4 kg
Generacja procesora: 12th gen Intel® Core™ i3
Materiał obudowy: Metal
Typ HD: Quad HD
Kolor produktu: Srebrny
Rozdzielczość: 2160 x 1440 px
Jasność: 280 cd/m2
Typ produktu: Laptop
Ekran dotykowy: Nie
Wbudowany mikrofon: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wbudowana karta graficzna: Tak
Standardy Wi- Fi: 802.11g,802.11a,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11b,Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 5 (802.11ac)
Typ procesora: Intel Core 3
Wersja Bluetooth: 5.2
Typ matrycy: IPS
Maksymalne taktowanie procesora: 4,4 GHz
Przekątna ekranu: 14"
Tryb pracy procesora: 64-bit
Podświetlana klawiatura: Tak
Napęd optyczny: Nie
Model wbudowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Piktogram(y) zagrożenia: GHS07: Substancje drażniące,GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne,GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Ostrzeżenia: Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.,Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych.
Nośniki: SSD
Ilość portów USB 3.0 Typu-A: 2
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Moc głośnika: 1,5 W
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Złącze USB Typ-C: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2219 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Wysokość produktu: | 17,5 mm |
| Bluetooth: | Tak |
| Przewodowa sieć LAN: | Nie |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Typ HD: | Quad HD |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Typ matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość: | 2160 x 1440 px |
| Jasność: | 280 cd/m2 |
| Natywna proporcja obrazu: | 3:2 |
| Przekątna ekranu: | 14" |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Moc głośnika: | 1,5 W |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home |
| Nośniki: | SSD |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Wejście zasilacza: | 1 |
| Ilość portów USB 3.0 Typu-A: | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Złącze USB Typ-C: | Tak |
| Ilość slotów kart pamięci: | 1 |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Przednia kamera: | Tak |
| Rozdzielczość kamery: | 1 MP |
| Urządzenie wskazujące: | Tak |
| Generacja procesora: | 12th gen Intel® Core™ i3 |
| Producent procesora: | Intel |
| Taktowanie procesora: | 3,3 GHz |
| Model procesora: | i3-1220P |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,4 GHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Typ procesora: | Intel Core 3 |
| Cache procesora: | 12 MB |
| Tryb pracy procesora: | 64-bit |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Nazwa koloru: | Silver |
| Typ produktu: | Laptop |
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Materiał obudowy: | Metal |
| Szerokość produktu: | 310 mm |
| Głębokość produktu: | 229 mm |
| Waga produktu: | 1,4 kg |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11g,802.11a,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11b,Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth: | 5.2 |
| Podświetlana klawiatura: | Tak |
| Klawiatura numeryczna: | Nie |
| Piktogram(y) zagrożenia: | GHS07: Substancje drażniące,GHS08: Substancje rakotwórczemutagenne,GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia: | Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.,Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.,Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych. |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.