Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOBLEVNOTMBP5
Kod producenta: 82YU00YWRM
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 197528752242
Przednia kamera: Tak
Bluetooth: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Urządzenie wskazujące: Touchpad
Przewodowa sieć LAN: Tak
Częstotliwość adaptera AC: 50/60 Hz
Klawiatura numeryczna: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Klawiatura z podświetleniem: Nie
Głębokość produktu: 235,8 mm
Kensington Lock: Tak
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 8,7 h
Szerokość produktu: 359,2 mm
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Ilość wbudowanych głośników: 2
Wysokość produktu: 19,9 mm
Maksymalne taktowanie procesora: 4,1 GHz
Łączność z siecią komórkową: Nie
Waga produktu: 1,65 kg
Napęd optyczny: Nie
Typ dysku SSD: M.2
Materiał obudowy: Poliwęglan (PC), Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS)
Model wbudowanej karty graficznej: AMD Radeon 610M
Całkowita pojemność dysków: 256 GB
Kolor produktu: Czarny
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Maksymalna pojemność pamięci: 8 GB
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Pamięć RAM: 8 GB
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Typ pamięci RAM: LPDDR5-SDRAM
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Ilość portów HDMI: 1
NVMe: Tak
Jasność: 250 cd/m2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Nazwa koloru: Business black
Certyfikaty: ErP Lot 3 FSC certified carton RoHS compliant MIL-STD-810H TÜV
Całkowita pojemność dysków SSD: 256 GB
Ochrona hasłem: Tak
Typ produktu: Laptop
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
System dźwięku: Dźwięk Dolby
Wbudowany mikrofon: Tak
Obsługiwana moc adaptera AC: 65 W
Pojemność pamięci SSD: 256 GB
Wersja HDMI: 1.4b
Wbudowana karta graficzna: Tak
Rozdzielczość aparatu - przód: 1280 x 720 px
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Przestrzeń barw RGB: NTSC
Pojemność baterii: 38 Wh
Klawiatura odporna na ciecz: Tak
Nośniki: SSD
Paleta barw: 45%
Typ procesora: AMD Ryzen™ 3
Moc głośnika: 1,5 W
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95%
Typ matrycy: TN
Szybkie ładowanie: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Brak
Zakres temperatur (przechowywanie): 5 - 43 °C
Rodzaj pamięci: Zintegrowana
Moc adaptera AC: 65 W
Przekątna ekranu: 15,6"
Zasilanie USB: Tak
Układ audio: Realtek ALC3287
Typ anteny: 2x2
Czytnik linii papilarnych: Nie
Maksymalny czas odtwarzania wideo: 14,4 h
Prędkość zegara pamięci: 5500 MHz
Podświetlenie LED: Tak
Maksymalna wysokość transportu: 3048 m
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Typ zintegrowanej karty graficznej: AMD Radeon
Generacja procesora: AMD Ryzen 7000 Series
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: Tak
Dedykowana karta graficzna: Nie
Typ HD: Full HD
Certyfikaty zgodności: RoHS
Typ pamięci procesora: L3
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Współczynnik kontrastu (typowy): 500:1
Liczba rdzeni procesora: 4
Ekran dotykowy: Nie
Wersja TPM: 2.0
Model procesora: 7320U
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ekran matowy: Tak
Taktowanie procesora: 2,4 GHz
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a,802.11b
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Producent procesora: AMD
Wersja Bluetooth: 5.1
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Cache procesora: 4 MB
Typ przedniej kamery: HD
Układ płyty głównej: AMD SoC
Zakres wilgotności względnej: 8 - 95%
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1720 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Nazwa koloru: | Business Black |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Moc adaptera AC: | 65 W |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50/60 Hz |
| Zasilanie USB: | Tak |
| Waga produktu: | 1,65 kg |
| Głębokość produktu: | 235,8 mm |
| Wysokość produktu: | 19,9 mm |
| Szerokość produktu: | 359,2 mm |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Kensington Lock: | Tak |
| Typ produktu: | Laptop |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Zakres wilgotności względnej: | 8 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | 5 - 43 °C |
| Maksymalna wysokość transportu: | 3048 m |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Bluetooth: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a,802.11b |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Wersja Bluetooth: | 5.1 |
| Układ płyty głównej: | AMD SoC |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| Typ HD: | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 500:1 |
| Jasność: | 250 cd/m2 |
| Typ matrycy: | TN |
| Ekran matowy: | Tak |
| Paleta barw: | 45% |
| Przestrzeń barw RGB: | NTSC |
| Układ audio: | Realtek ALC3287 |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| System dźwięku: | Dźwięk Dolby |
| Moc głośnika: | 1,5 W |
| Materiał obudowy: | Poliwęglan (PC), Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5-SDRAM |
| Rodzaj pamięci: | Zintegrowana |
| Certyfikaty: | ErP Lot 3 FSC certified carton RoHS compliant MIL-STD-810H TÜV |
| Liczba rdzeni procesora: | 4 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,1 GHz |
| Typ pamięci procesora: | L3 |
| Producent procesora: | AMD |
| Cache procesora: | 4 MB |
| Model procesora: | 7320U |
| Taktowanie procesora: | 2,4 GHz |
| Typ procesora: | AMD Ryzen™ 3 |
| Generacja procesora: | AMD Ryzen 7000 Series |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej: | AMD Radeon 610M |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | AMD Radeon |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 8 GB |
| Obsługa kanałów pamięci: | Dwukanałowy |
| Prędkość zegara pamięci: | 5500 MHz |
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Brak |
| Certyfikaty zgodności: | RoHS |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Całkowita pojemność dysków: | 256 GB |
| Nośniki: | SSD |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express 4.0 |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 256 GB |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| Pojemność pamięci SSD: | 256 GB |
| NVMe: | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Wersja HDMI: | 1.4b |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Rodzaj baterii: | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 14,4 h |
| Pojemność baterii: | 38 Wh |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: | 8,7 h |
| Przednia kamera: | Tak |
| Rozdzielczość aparatu - przód: | 1280 x 720 px |
| Typ przedniej kamery: | HD |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Klawiatura odporna na ciecz: | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem: | Nie |
| Urządzenie wskazujące: | Touchpad |
| Obsługiwana moc adaptera AC: | 65 W |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.