Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMMISKOP0054
Kod producenta: Cubi 5 12M-004EU
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711377026000
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Klawiatura w zestawie: Nie
Wbudowane opcje dostępne: Nie
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Typ procesora: Intel® Core™ i3
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d): Tak
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT): Tak
Wersja Bluetooth: 5.3
Dołączony wyświetlacz: Nie
Zakres wilgotności względnej: 0 - 85%
Pozycjonowanie na rynku: Biznes
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 35 °C
Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
Kensington Lock: Tak
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Maksymalne taktowanie procesora: 4,4 GHz
Dedykowana karta graficzna: Nie
Technologia Intel® Trusted Execution: Tak
Liczba rdzeni procesora: 6
Intel® Flex Memory Access: Tak
Model procesora: i3-1215U
Dołączona myszka: Nie
Ostrzeżenia: Ostrzeżenie: Podczas użytkowania nie zasłaniać otworów wentylacyjnych komputera, aby uniknąć przegrzania.,Ostrzeżenie: Produkt zawiera elementy elektryczne, które mogą być niebezpieczne w przypadku niewłaściwego użytkowania.,Ostrzeżenie: Unikać kontaktu z
Liczba wątków: 8
Przeznaczenie: Poziomy/Pionowy
Napęd optyczny: Nie
Ilość portów Thunderbolt 4: 1
Producent procesora: Intel
Model wbudowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Typ dysku SSD: M.2
Cache procesora: 10 MB
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Całkowita pojemność dysków: 256 GB
Układ płyty głównej: Intel SoC
Wyjścia słuchawkowe: 1
Pamięć RAM: 8 GB
Wi-Fi: Tak
Port DVI: Nie
Typ pamięci RAM: DDR4-SDRAM
Bluetooth: Tak
Ilość DisplayPort: 1
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Przewodowa sieć LAN: Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
NVMe: Tak
Kontroler LAN: Realtek RTL8125-CG
Ilość portów HDMI: 1
Objętość: 0,66 l
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Wysokość opakowania: 469 mm
Głębokość produktu: 124 mm
Technologia Intel® Thunderbolt 4: Tak
Głębokość opakowania: 506 mm
Szerokość produktu: 124 mm
Całkowita pojemność dysków SSD: 256 GB
Waga wraz z opakowaniem: 1,33 kg
Wysokość produktu: 53,7 mm
Szerokość opakowania: 221 mm
Waga produktu: 590 g
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Wersja DisplayPort: 1.4
Obudowa: Mini PC
Pojemność pamięci SSD: 256 GB
Wersja HDMI: 2.0b
Kolor produktu: Czarny
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 4
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 2
Nośniki: SSD
Producent karty WLAN: Intel
Układ pamięci: 1 x 8 GB
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Model kontrolera WLAN: Intel Wi-Fi 6E AX211
Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Dopuszczalna wilgotność względna: 0 - 90%
Zasilanie: 65 W
Technologia Execute Disable Bit (EDB): Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 - 60 °C
Typ produktu: Mini PC
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x): Tak
Generacja procesora: 12th gen Intel® Core™ i5
Wbudowana karta graficzna: Tak
Maksymalna konfiguracja CPU: 1
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2303 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Liczba rdzeni procesora: | 6 |
| Producent procesora: | Intel |
| Liczba wątków: | 8 |
| Generacja procesora: | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Cache procesora: | 10 MB |
| Model procesora: | i3-1215U |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,4 GHz |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i3 |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Typ pamięci RAM: | DDR4-SDRAM |
| Gniazda pamięci: | SO-DIMM x 2 |
| Układ pamięci: | 1 x 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci: | 3200 MHz |
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Przeznaczenie: | Poziomy/Pionowy |
| Obudowa: | Mini PC |
| Objętość: | 0,66 l |
| Typ gniazda zamka kabla: | Kensington |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kensington Lock: | Tak |
| Zasilanie: | 65 W |
| Głębokość produktu: | 124 mm |
| Wysokość produktu: | 53,7 mm |
| Głębokość opakowania: | 506 mm |
| Szerokość produktu: | 124 mm |
| Szerokość opakowania: | 221 mm |
| Wysokość opakowania: | 469 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1,33 kg |
| Waga produktu: | 590 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 0 - 85% |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Kontroler LAN: | Realtek RTL8125-CG |
| Bluetooth: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Tak |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Model kontrolera WLAN: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Producent karty WLAN: | Intel |
| Układ płyty głównej: | Intel SoC |
| Typ produktu: | Mini PC |
| Pozycjonowanie na rynku: | Biznes |
| Klawiatura w zestawie: | Nie |
| Dołączona myszka: | Nie |
| Dołączony wyświetlacz: | Nie |
| Intel® Flex Memory Access: | Tak |
| Maksymalna konfiguracja CPU: | 1 |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d): | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne: | Nie |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB): | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT): | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution: | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x): | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Nośniki: | SSD |
| Całkowita pojemność dysków: | 256 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 256 GB |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| NVMe: | Tak |
| Pojemność pamięci SSD: | 256 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Wersja DisplayPort: | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: | 4 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Port DVI: | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4: | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4: | 1 |
| Wersja HDMI: | 2.0b |
| Ostrzeżenia: | Ostrzeżenie: Podczas użytkowania nie zasłaniać otworów wentylacyjnych komputera, aby uniknąć przegrzania.,Ostrzeżenie: Produkt zawiera elementy elektryczne, które mogą być niebezpieczne w przypadku niewłaściwego użytkowania.,Ostrzeżenie: Unikać kontaktu z wodą oraz przechowywać w suchym miejscu. |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.