Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMHP-KOP1184
Kod producenta: B6ZA5ET
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 199251824012
Wejście liniowe: Tak
Pamięć RAM: 16 GB
Przewodowa sieć LAN: Tak
Wyjście liniowe: Tak
Typ pamięci RAM: DDR4-SDRAM
Głębokość produktu: 303 mm
Liczba portów USB 2.0: 4
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Szerokość produktu: 95 mm
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 1,1 GHz,1,5 GHz
Wysokość produktu: 270 mm
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,5 GHz
Waga produktu: 4,2 kg
Ilość portów HDMI: 1
NVMe: Tak
Obudowa: SFF
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 4
Zrównoważone technologie i materiały: Bezrtęciowe
Ilość zatok 3.5": 1
Liczba zainstalowanych dysków: 1
HP JumpStart: Tak
Kolor produktu: Czarny
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Dostarczone oprogramowanie HP: HP Audio Switch; HP Documentation; HP Setup Integrated OOBE Win10; HP Support Assistant; HP System Event Utility
Gniazda pamięci: DIMM x 2
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Segment HP: Biznes
Układ pamięci: 1 x 16 GB
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
HP Support Assistant: Tak
Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
Wysokość opakowania: 346 mm
Zasilanie: 180 W
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
Głębokość opakowania: 498 mm
Typ produktu: PC
Nośniki: SSD
Waga wraz z opakowaniem: 6 kg
Wbudowana karta graficzna: Tak
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Szerokość opakowania: 196 mm
Klawiatura w zestawie: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro
Kraj pochodzenia: Chiny
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x): 1
Szeregowe porty komunikacyjne: 1
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x): 1
Ochrona hasłem: Tak
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Dołączony wyświetlacz: Nie
Rodzaj ochrony hasłem: Zasilanie włączone,Użytkownik,BIOS
Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (G: https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf
Pozycjonowanie na rynku: Sprawdzona produktywność
Typ anteny: 2x2
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
Generacja procesora: Intel Core i5-14xxx
Narzędzia HP Security: Pętla na kłódkę; Trusted Platform Module (TPM) 2.0; Zintegrowana blokada kablowa akcesoriów; Wąska blokada kablowa
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Wersja TPM: 2.0
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STAR
Rok wprowadzenia: 2024
Dedykowana karta graficzna: Nie
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
Typ pamięci procesora: L3
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Efektywne rdzenie: 4
Liczba rdzeni procesora: 10
Wersja Bluetooth: 5.3
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,2 GHz
Model procesora: i5-14400
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Wydajne rdzenie: 6
Liczba wątków: 16
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Maksymalna moc turbo: 82 W
Producent procesora: Intel
Kensington Lock: Tak
Podstawowa moc procesora: 35 W
Cache procesora: 20 MB
Maksymalne taktowanie procesora: 4,7 GHz
Łączność z siecią komórkową: Nie
Układ płyty głównej: Intel H670
Dołączona myszka: Tak
Typ dysku SSD: M.2
Wi-Fi: Tak
Napęd optyczny: DVD±RW
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Bluetooth: Tak
Model wbudowanej karty graficznej: Intel UHD Graphics 730
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3419 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Cache procesora: | 20 MB |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Liczba wątków: | 16 |
| Typ pamięci procesora: | L3 |
| Producent procesora: | Intel |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,7 GHz |
| Model procesora: | i5-14400 |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 3,2 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 4,5 GHz |
| Maksymalna moc turbo: | 82 W |
| Podstawowa moc procesora: | 35 W |
| Wydajne rdzenie: | 6 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 1,1 GHz,1,5 GHz |
| Efektywne rdzenie: | 4 |
| Generacja procesora: | Intel Core i5-14xxx |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel UHD Graphics 730 |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Gniazda pamięci: | DIMM x 2 |
| Układ pamięci: | 1 x 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 64 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci: | 3200 MHz |
| Kensington Lock: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Obudowa: | SFF |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Ilość zatok 3.5": | 1 |
| Rok wprowadzenia: | 2024 |
| Zasilanie: | 180 W |
| Waga produktu: | 4,2 kg |
| Głębokość opakowania: | 498 mm |
| Szerokość produktu: | 95 mm |
| Szerokość opakowania: | 196 mm |
| Wysokość opakowania: | 346 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 6 kg |
| Wysokość produktu: | 270 mm |
| Głębokość produktu: | 303 mm |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Bluetooth: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Rodzaj ochrony hasłem: | Zasilanie włączone,Użytkownik,BIOS |
| Pozycjonowanie na rynku: | Sprawdzona produktywność |
| Układ płyty głównej: | Intel H670 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module): | Tak |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Typ produktu: | PC |
| Wersja TPM: | 2.0 |
| Klawiatura w zestawie: | Tak |
| Dołączona myszka: | Tak |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x): | 1 |
| Dołączony wyświetlacz: | Nie |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Napęd optyczny: | DVD±RW |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Nośniki: | SSD |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków: | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| Liczba zainstalowanych dysków: | 1 |
| NVMe: | Tak |
| Pojemność pamięci SSD: | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 512 GB |
| Liczba portów USB 2.0: | 4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub): | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 4 |
| Szeregowe porty komunikacyjne: | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Wyjście liniowe: | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Wejście liniowe: | Tak |
| Dostarczone oprogramowanie HP: | HP Audio Switch; HP Documentation; HP Setup Integrated OOBE Win10; HP Support Assistant; HP System Event Utility |
| Narzędzia HP Security: | Pętla na kłódkę; Trusted Platform Module (TPM) 2.0; Zintegrowana blokada kablowa akcesoriów; Wąska blokada kablowa |
| HP Support Assistant: | Tak |
| Segment HP: | Biznes |
| HP JumpStart: | Tak |
| Zrównoważone technologie i materiały: | Bezrtęciowe |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ENERGY STAR |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.