Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMQOBKOP0002
Kod producenta: QE-AP1215U-16GB/1TB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5903719145688
Model procesora: i3-1215U
Taktowanie procesora: 3,3 GHz
Liczba wątków: 8
Producent procesora: Intel
Cache procesora: 10 MB
Wi-Fi: Tak
Bluetooth: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Obudowa: Mini PC
Kolor produktu: Czarny
Ostrzeżenia: Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; produkt wymaga specjalnej utylizacji.,Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Unikać narażania na ekstremalne temperatury i wilgotność.
Gniazda pamięci: DIMM x 2
Materiały: Aluminium,Tworzywo sztuczne
Typ produktu: Mini PC
Ilość portów USB 3.0 Typu-A: 2
Wejście mikrofonowe: 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1: 2
Wbudowana karta graficzna: Tak
Pamięć RAM: 16 GB
Typ procesora: Intel® Core™ i3
Typ pamięci RAM: DDR4
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wersja Bluetooth: 5.2
Maksymalne taktowanie procesora: 4,4 GHz
Napęd optyczny: Nie
Model wbudowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Wyjścia słuchawkowe: 1
Ilość portów HDMI: 2
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Dołączony wyświetlacz: Nie
Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Dedykowana karta graficzna: Nie
Liczba rdzeni procesora: 6
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2003 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Typ pamięci RAM: | DDR4 |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Gniazda pamięci: | DIMM x 2 |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Cache procesora: | 10 MB |
| Liczba wątków: | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,4 GHz |
| Producent procesora: | Intel |
| Taktowanie procesora: | 3,3 GHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 6 |
| Model procesora: | i3-1215U |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i3 |
| Prędkość zegara pamięci: | 3200 MHz |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Materiały: | Aluminium,Tworzywo sztuczne |
| Obudowa: | Mini PC |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Wersja Bluetooth: | 5.2 |
| Bluetooth: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ostrzeżenia: | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; produkt wymaga specjalnej utylizacji.,Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Unikać narażania na ekstremalne temperatury i wilgotność. |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1: | 2 |
| Ilość portów USB 3.0 Typu-A: | 2 |
| Wejście mikrofonowe: | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Dołączony wyświetlacz: | Nie |
| Typ produktu: | Mini PC |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Gwarancja: | F036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.