Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KOMAAAPWS0047
Kod producenta: KOMAAAPWS0047
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5901443383031
Ostrzeżenia: Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.,Nie otwierać obudowy urządzenia, komponenty mogą być niebezpieczne dla zdrowia.,Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
Kanały wyjścia audio: 7.1 kan.
Model wbudowanej karty graficznej: Intel UHD Graphics 770
Odnowiony: Nie
liczba Mini DisplayPort: 3
Prędkość zegara pamięci: 4800 MHz
Wejście liniowe: Tak
Ilość zatok 5.25": 1
Karta graficzna porty Mini Display ilość portów: 3
Korekcja ECC: Nie
Wyjście liniowe: Nie
Materiał obudowy: Metal, Plastik
Efektywne rdzenie: 8
AMD FreeSync: Nie
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Ilość zatok 3.5": 2
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 4 GHz
NVIDIA GameWorks VR: Nie
Liczba portów PS/2: 2
Standard VESA: Nie
Wydajne rdzenie: 6
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Port DVI: Nie
Kolor produktu: Czarny
Maksymalna moc turbo: 181 W
NVIDIA G-SYNC: Nie
Liczba portów USB 2.0: 4
Gniazda pamięci: DIMM x 4
Producent pamięci wewnętrznej: Samsung
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Ilość DisplayPort: 2
Układ pamięci: 2 x 8 GB
Wbudowany tuner tv: Nie
Dedykowana karta graficzna: Nie
Mikrofon: Tak
Maksymalna pojemność pamięci: 192 GB
Liczba tylnych portów USB: 6
Liczba procesorów: 1
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Nie
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Ilość portów HDMI: 1
Zasilanie: 600 W
Liczba przednich portów audio: 2
Port wyjścia S/PDIF: Nie
Gniazdo procesora: LGA 1700
Liczba tylnych portów audio: 3
Liczba rdzeni procesora: 14
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Typ produktu: PC
Liczba przednich portów USB: 4
Model procesora: i5-14600K
Gniazdko wyjścia DC: Nie
Wbudowany mikrofon: Nie
Rozmiar dysku SSD M.2: 2280 (22 x 80 mm)
Taktowanie procesora: 2,6 GHz
Ilość złączy SATA III: 6
Wbudowana karta graficzna: Tak
Funkcje regulowane: Specyfikacja oraz opis mają charakter poglądowy.
Liczba wątków: 20
Technologia Intel® Thunderbolt 4: Nie
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Światłowodowy port NIC (Flex I/O): Nie
Producent procesora: Intel
Liczba zainstalowanych dysków: 1
Format płyty głównej: Micro ATX
Cache procesora: 24 MB
Całkowita pojemność dysków SSD: 1 TB
Podstawowa moc procesora: 125 W
Komponenty wewnętrzne: ASUS Pro Q670M-C-CSM / Samsung 980 / Modecom Ariel2
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Typ dysku SSD: M.2
Wi-Fi: Nie
Pojemność pamięci SSD: 1 TB
Całkowita pojemność dysków: 1 TB
Bluetooth: Nie
Interfejs pamięci SSD: PCI Express
Napięcie wejściowe zasilacza: 100-240 V
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Pamięć RAM: 16 GB
Przewodowa sieć LAN: Tak
Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™: Nie
Typ pamięci RAM: DDR5-SDRAM
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci: 8
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Głębokość produktu: 462 mm
Nośniki: SSD
Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: 3,5 GHz,2,6 GHz
Szerokość produktu: 202 mm
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 5,3 GHz
Wysokość produktu: 430 mm
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
NVMe: Tak
Waga produktu: 10 kg
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 4
Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS
Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x): 1
Generacja procesora: Intel Core i5-14xxx
System chłodzenia wodnego: Nie
Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x): 2
Maksymalne taktowanie procesora: 5,3 GHz
Okienko: Nie
Dołączony wyświetlacz: Nie
Napęd optyczny: Nie
Obudowa: Midi Tower
Obsługa wirtualnej rzeczywistości: Nie
Technologia CUDA: Nie
Ilość zatok 2,5 ": 3
Pozycjonowanie na rynku: Biznes
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5927 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Komponenty wewnętrzne: | ASUS Pro Q670M-C-CSM / Samsung 980 / Modecom Ariel2 |
| Funkcje regulowane: | Specyfikacja oraz opis mają charakter poglądowy. |
| Wydajne rdzenie: | 6 |
| Podstawowa moc procesora: | 125 W |
| Maksymalna moc turbo: | 181 W |
| Taktowanie procesora: | 2,6 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności: | 3,5 GHz,2,6 GHz |
| Cache procesora: | 24 MB |
| Efektywne rdzenie: | 8 |
| Liczba procesorów: | 1 |
| Typ procesora: | Intel® Core™ i5 |
| Gniazdo procesora: | LGA 1700 |
| Liczba wątków: | 20 |
| Typ pamięci procesora: | Smart Cache |
| Liczba rdzeni procesora: | 14 |
| Model procesora: | i5-14600K |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 5,3 GHz |
| Producent procesora: | Intel |
| Generacja procesora: | Intel Core i5-14xxx |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: | 5,3 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: | 4 GHz |
| AMD FreeSync: | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej: | Niedostępny |
| Karta graficzna porty Mini Display ilość portów: | 3 |
| NVIDIA GameWorks VR: | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej: | Intel® UHD Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego: | Intel |
| NVIDIA G-SYNC: | Nie |
| Dedykowana karta graficzna: | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej: | Intel UHD Graphics 770 |
| Wbudowana karta graficzna: | Tak |
| Technologia CUDA: | Nie |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Typ pamięci RAM: | DDR5-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci: | 4800 MHz |
| Gniazda pamięci: | DIMM x 4 |
| Korekcja ECC: | Nie |
| Producent pamięci wewnętrznej: | Samsung |
| Obsługa kanałów pamięci: | Dwukanałowy |
| Układ pamięci: | 2 x 8 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci: | 192 GB |
| Ilość zatok 2,5 ": | 3 |
| System chłodzenia wodnego: | Nie |
| Obudowa: | Midi Tower |
| Materiał obudowy: | Metal, Plastik |
| Okienko: | Nie |
| Ilość zatok 3.5": | 2 |
| Ilość zatok 5.25": | 1 |
| Odnowiony: | Nie |
| Standard VESA: | Nie |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Napięcie wejściowe zasilacza: | 100-240 V |
| Certyfikat 80 PLUS: | 80 PLUS |
| Zasilanie: | 600 W |
| Szerokość produktu: | 202 mm |
| Waga produktu: | 10 kg |
| Wysokość produktu: | 430 mm |
| Głębokość produktu: | 462 mm |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Wi-Fi: | Nie |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Bluetooth: | Nie |
| Typ produktu: | PC |
| Kanały wyjścia audio: | 7.1 kan. |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości: | Nie |
| Format płyty głównej: | Micro ATX |
| Pozycjonowanie na rynku: | Biznes |
| Dołączony wyświetlacz: | Nie |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x): | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x): | 2 |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Pro PL |
| Całkowita pojemność dysków: | 1 TB |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci: | 8 |
| Typ dysku SSD: | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków SSD: | 1 TB |
| Interfejs pamięci SSD: | PCI Express |
| Pojemność pamięci SSD: | 1 TB |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| NVMe: | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD: | 1 |
| Napęd optyczny: | Nie |
| Zainstalowany moduł pamięci Intel® Optane ™: | Nie |
| Nośniki: | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków: | 1 |
| Rozmiar dysku SSD M.2: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Liczba przednich portów USB: | 4 |
| Ilość złączy SATA III: | 6 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Nie |
| Port DVI: | Nie |
| Liczba portów USB 2.0: | 4 |
| Ilość DisplayPort: | 2 |
| Liczba portów PS/2: | 2 |
| Mikrofon: | Tak |
| Wejście liniowe: | Tak |
| Port wyjścia S/PDIF: | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 2 |
| Wyjście liniowe: | Nie |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: | 4 |
| liczba Mini DisplayPort: | 3 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4: | Nie |
| Liczba tylnych portów audio: | 3 |
| Liczba tylnych portów USB: | 6 |
| Liczba przednich portów audio: | 2 |
| Światłowodowy port NIC (Flex I/O): | Nie |
| Gniazdko wyjścia DC: | Nie |
| Wbudowany mikrofon: | Nie |
| Wbudowany tuner tv: | Nie |
| Ostrzeżenia: | Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.,Nie otwierać obudowy urządzenia, komponenty mogą być niebezpieczne dla zdrowia.,Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.