Strona główna » Monitory » LG 45GS95QX-B monitor komputerowy 114,3 cm (45") 3440 x 1440 px Wide Quad HD OLED Czarny
LG 45GS95QX-B monitor komputerowy 114,3 cm (45") 3440 x 1440 px Wide Quad HD OLED Czarny
Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: WLONONWCRFWJ4
Kod producenta: 492799
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8806096173602
Natywna proporcja obrazu: 21:9
Technologia wyświetlacza: OLED
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1950393
Typ HD: Wide Quad HD
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Regulowana wysokość (max): 11 cm
Rozdzielczość: 3440 x 1440 px
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Podstawa dołączona: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Wersja wyjścia DisplayPort: 1.4
Waga (z podstawą): 12,3 kg
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 46 kWh
Wbudowane dekodery dzwieku: DTS Headphone:X
Wysokość urządzenia (z podstawą): 218 mm
Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
Dołączone baterie zdalnego sterowania: Nie
Szerokość urządzenia (z podstawą): 992,7 mm
Typ zasilacza: Zewnętrzny
Podświetlana podstawa: Tak
Głębokość urządzenia (z podstawą): 457 mm
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Typ NVIDIA G-SYNC: G-SYNC
Wyjścia słuchawkowe: 1
Rodzaj opakowania: Pudełko
W zestawie pilot zdalnego sterowania: Nie
Ilość DisplayPort: 1
Kolory wyświetlacza: 1.07 biliona kolorów
Tryby inteligentne: Energooszczędność
Ilość portów HDMI: 2
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
Licznik FPS: Tak
Pozycjonowanie na rynku: Gaming
Technologia High Dynamic Range (HDR): DisplayHDR 400 Tak Black
Specyficzne technologie: Black Stabilizer, Crosshair, DAS Mode
AMD FreeSync: Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 240 Hz
Tryb gry: Tak
NVIDIA G-SYNC: Tak
Współczynnik kontrastu (typowy): 1500000:1
Ilość portów upstream: 1
Standard VESA: Tak
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: 39 kWh
Kolor produktu: Czarny
Regulacja pochylenia: Tak
Klasa efektywności energetycznej (HDR): E
Regulacja wysokości: Tak
Ekran matowy: Tak
Standard gamy kolorów: DCI-P3
Przekątna ekranu: 114,3 cm (45")
Zakres kąta nachylenia: -5 - 15°
Typ AMD FreeSync: FreeSync Premium Pro
Zasilacz w zestawie: Tak
Głębokość (bez podstawy): 537,7 mm
HDMI: Tak
Wysokość (bez podstawy): 335,1 mm
Ilość portów USB Typu A downstream: 2
Waga (bez podstawy): 8,9 kg
Obracany: -10 - 10°
Szerokość (bez podstawy): 992,7 mm
Kolor nóżek: Czarny
Wysokość opakowania: 550 mm
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Głębokość opakowania: 301 mm
Wbudowany USB hub: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 12,3 kg
Wyjście na słuchawki: Tak
Szerokość opakowania: 1143 mm
Oś obrotu: Tak
Kraj pochodzenia: Chiny
Obrotowe: Tak
Wersja HDMI: 2.1
Paleta barw: 98,5%
Czas odpowiedzi (typowy): 0,03 ms
Kształt ekranu: Zakrzywiony
Jasność wyświetlacza (typowa): 275 cd/m2
Przewody: Zasilanie,USB,HDMI,DisplayPort
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Chwilowo niedostępny
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Tryb gry:Tak
Typ NVIDIA G-SYNC:G-SYNC
NVIDIA G-SYNC:Tak
AMD FreeSync:Tak
Rodzaj opakowania:Pudełko
Szerokość opakowania:1143 mm
Wysokość opakowania:550 mm
Głębokość opakowania:301 mm
Zasilacz w zestawie:Tak
Podstawa dołączona:Tak
Typ zasilacza:Zewnętrzny
Waga (bez podstawy):8,9 kg
Waga (z podstawą):12,3 kg
Ekran matowy:Tak
Standard gamy kolorów:DCI-P3
Paleta barw:98,5%
Rozdzielczość:3440 x 1440 px
Kąt widzenia w poziomie:178°
Technologia wyświetlacza:OLED
Kąt widzenia (pionowy):178°
Ekran dotykowy:Nie
Typ HD:Wide Quad HD
Kształt ekranu:Zakrzywiony
Kolor nóżek:Czarny
Podświetlana podstawa:Tak
Kolor produktu:Czarny
Pozycjonowanie na rynku:Gaming
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL):1950393
Tryb wyłączenia:0,3 W
Natywna proporcja obrazu:21:9
Oś obrotu:Tak