Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: WLONONWCRFWJ4
Kod producenta: 492799
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8806096173602
Natywna proporcja obrazu: 21:9
Technologia wyświetlacza: OLED
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1950393
Typ HD: Wide Quad HD
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Regulowana wysokość (max): 11 cm
Rozdzielczość: 3440 x 1440 px
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Podstawa dołączona: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Wersja wyjścia DisplayPort: 1.4
Waga (z podstawą): 12,3 kg
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 46 kWh
Wbudowane dekodery dzwieku: DTS Headphone:X
Wysokość urządzenia (z podstawą): 218 mm
Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
Dołączone baterie zdalnego sterowania: Nie
Szerokość urządzenia (z podstawą): 992,7 mm
Typ zasilacza: Zewnętrzny
Podświetlana podstawa: Tak
Głębokość urządzenia (z podstawą): 457 mm
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Typ NVIDIA G-SYNC: G-SYNC
Wyjścia słuchawkowe: 1
Rodzaj opakowania: Pudełko
W zestawie pilot zdalnego sterowania: Nie
Ilość DisplayPort: 1
Kolory wyświetlacza: 1.07 biliona kolorów
Tryby inteligentne: Energooszczędność
Ilość portów HDMI: 2
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
Licznik FPS: Tak
Pozycjonowanie na rynku: Gaming
Technologia High Dynamic Range (HDR): DisplayHDR 400 Tak Black
Specyficzne technologie: Black Stabilizer, Crosshair, DAS Mode
AMD FreeSync: Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 240 Hz
Tryb gry: Tak
NVIDIA G-SYNC: Tak
Współczynnik kontrastu (typowy): 1500000:1
Ilość portów upstream: 1
Standard VESA: Tak
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: 39 kWh
Kolor produktu: Czarny
Regulacja pochylenia: Tak
Klasa efektywności energetycznej (HDR): E
Regulacja wysokości: Tak
Ekran matowy: Tak
Standard gamy kolorów: DCI-P3
Przekątna ekranu: 114,3 cm (45")
Zakres kąta nachylenia: -5 - 15°
Typ AMD FreeSync: FreeSync Premium Pro
Zasilacz w zestawie: Tak
Głębokość (bez podstawy): 537,7 mm
HDMI: Tak
Wysokość (bez podstawy): 335,1 mm
Ilość portów USB Typu A downstream: 2
Waga (bez podstawy): 8,9 kg
Obracany: -10 - 10°
Szerokość (bez podstawy): 992,7 mm
Kolor nóżek: Czarny
Wysokość opakowania: 550 mm
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Głębokość opakowania: 301 mm
Wbudowany USB hub: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 12,3 kg
Wyjście na słuchawki: Tak
Szerokość opakowania: 1143 mm
Oś obrotu: Tak
Kraj pochodzenia: Chiny
Obrotowe: Tak
Wersja HDMI: 2.1
Paleta barw: 98,5%
Czas odpowiedzi (typowy): 0,03 ms
Kształt ekranu: Zakrzywiony
Jasność wyświetlacza (typowa): 275 cd/m2
Przewody: Zasilanie,USB,HDMI,DisplayPort
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5536 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Tryb gry: | Tak |
| Typ NVIDIA G-SYNC: | G-SYNC |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium Pro |
| NVIDIA G-SYNC: | Tak |
| AMD FreeSync: | Tak |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Szerokość opakowania: | 1143 mm |
| Wysokość opakowania: | 550 mm |
| Głębokość opakowania: | 301 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 12,3 kg |
| Zasilacz w zestawie: | Tak |
| Dołączone baterie zdalnego sterowania: | Nie |
| Podstawa dołączona: | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania: | Nie |
| Przewody: | Zasilanie,USB,HDMI,DisplayPort |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Typ zasilacza: | Zewnętrzny |
| Wysokość (bez podstawy): | 335,1 mm |
| Szerokość (bez podstawy): | 992,7 mm |
| Głębokość (bez podstawy): | 537,7 mm |
| Waga (bez podstawy): | 8,9 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 218 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 992,7 mm |
| Waga (z podstawą): | 12,3 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 457 mm |
| Tryby inteligentne: | Energooszczędność |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 240 Hz |
| Ekran matowy: | Tak |
| Standard gamy kolorów: | DCI-P3 |
| Paleta barw: | 98,5% |
| Technologia High Dynamic Range (HDR): | DisplayHDR 400 Tak Black |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR): | Tak |
| Rozdzielczość: | 3440 x 1440 px |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 275 cd/m2 |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 0,03 ms |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Technologia wyświetlacza: | OLED |
| Kolory wyświetlacza: | 1.07 biliona kolorów |
| Przekątna ekranu: | 114,3 cm (45") |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1500000:1 |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Typ HD: | Wide Quad HD |
| Kształt ekranu: | Zakrzywiony |
| Kolor nóżek: | Czarny |
| Podświetlana podstawa: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku: | Gaming |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 46 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | F |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 1950393 |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR): | E |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: | 39 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Tryb wyłączenia: | 0,3 W |
| Natywna proporcja obrazu: | 21:9 |
| Wbudowane dekodery dzwieku: | DTS Headphone:X |
| Regulowana wysokość (max): | 11 cm |
| Oś obrotu: | Tak |
| Interfejs do montażu panelu: | 100 x 100 mm |
| Obrotowe: | Tak |
| Regulacja pochylenia: | Tak |
| Obracany: | -10 - 10° |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 15° |
| Standard VESA: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| HDMI: | Tak |
| Wersja wyjścia DisplayPort: | 1.4 |
| Wersja HDMI: | 2.1 |
| Wyjście na słuchawki: | Tak |
| Ilość DisplayPort: | 1 |
| Ilość portów HDMI: | 2 |
| Ilość portów USB Typu A downstream: | 2 |
| Ilość portów upstream: | 1 |
| Wbudowany USB hub: | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Specyficzne technologie: | Black Stabilizer, Crosshair, DAS Mode |
| Licznik FPS: | Tak |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.