Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: MONHP-MON0180
Kod producenta: 94C17E9#ABB
Stan magazynowy: 13 szt.
Kod EAN: 197498936819
Twardość powierzchni: 3H
Typ matrycy: IPS
Długość przekątnej ekranu (cm): 60,5 cm
HDCP: Tak
Przekątna ekranu: 23,8"
Wysokość opakowania: 399 mm
Głębokość opakowania: 121 mm
Zasięg skanowania (długość): 48 - 100 Hz
Waga wraz z opakowaniem: 5,26 kg
Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
Szerokość opakowania: 610 mm
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 640 x 480 (VGA),1680 x 1050 (WSXGA+),1024 x 768 (XGA),1280 x 800,1280 x 720 (HD 720),1600 x 900,800 x 600 (SVGA),720 x 400,1920 x 1080 (HD 1080),1280 x 1024 (SXGA),1440 x 900
Wersja HDMI: 1.4
Zasięg skanowania w poziomie: 30 - 113 kHz
Gęstość pikseli: 93 ppi
Jasność wyświetlacza (typowa): 300 cd/m2
Paleta barw: 99%
Współczynik kontrastu (dynamiczny): 10000000:1
Rozmiar plamki: 0,28 x 0,28 mm
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Dopuszczalna wilgotność względna: 20 - 80%
Rozmiar obrazu (w poziomie): 52,7 cm
Kształt ekranu: Płaski
Rozmiar obrazu (w pionie): 29,6 cm
Przewody: HDMI,Prąd przemienny
Technologia wyświetlacza: LCD
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Typ podświetlacza: Edge LED
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STAR
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 15 kWh
Typ HD: Full HD
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Odłączana podstawa: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Pobór mocy: 16 W
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1831898
Zakres wilgotności względnej: 20 - 80%
Pobór mocy (max): 20 W
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1831898
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E: 1831898
Waga (z podstawą): 2,5 kg
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Podstawa dołączona: Tak
Wysokość urządzenia (z podstawą): 396,8 mm
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Ostrzeżenia: Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.
Szerokość urządzenia (z podstawą): 535,8 mm
Wskaźnik zamglenia: 25%
Głębokość urządzenia (z podstawą): 177,2 mm
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz
Standard gamy kolorów: sRGB
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Współczynnik kontrastu (typowy): 1500:1
Zasilacz w zestawie: Tak
Ilość portów HDMI: 1
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
HDMI: Tak
Pozycjonowanie na rynku: Dom
HP GTIN (EAN/UPC): 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097
Głębia kolorów: 8 bit
Głębokość produktu: 34 mm
Ekran matowy: Tak
Pokrycie sRGB (typowe): 99%
Szerokość produktu: 535,8 mm
Zakres kąta nachylenia: -5 - 25°
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Wysokość produktu: 315,6 mm
Głębokość (bez podstawy): 34 mm
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Waga produktu: 2,5 kg
Wysokość (bez podstawy): 315,6 mm
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Kolor produktu: Srebrny
Szerokość (bez podstawy): 535,8 mm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 634 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Waga wraz z opakowaniem: | 5,26 kg |
| Wysokość opakowania: | 399 mm |
| Szerokość opakowania: | 610 mm |
| Głębokość opakowania: | 121 mm |
| Zasilacz w zestawie: | Tak |
| Podstawa dołączona: | Tak |
| Przewody: | HDMI,Prąd przemienny |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Jasność wyświetlacza (typowa): | 300 cd/m2 |
| Rozmiar plamki: | 0,28 x 0,28 mm |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny): | 10000000:1 |
| Kąt widzenia (pionowy): | 178° |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 640 x 480 (VGA),1680 x 1050 (WSXGA+),1024 x 768 (XGA),1280 x 800,1280 x 720 (HD 720),1600 x 900,800 x 600 (SVGA),720 x 400,1920 x 1080 (HD 1080),1280 x 1024 (SXGA),1440 x 900 |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 5 ms |
| Przekątna ekranu: | 23,8" |
| Kolory wyświetlacza: | 16.7 miliona kolorów |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178° |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Współczynnik kontrastu (typowy): | 1500:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 100 Hz |
| Gęstość pikseli: | 93 ppi |
| Twardość powierzchni: | 3H |
| Rozmiar obrazu (w poziomie): | 52,7 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie): | 29,6 cm |
| Typ HD: | Full HD |
| Technologia wyświetlacza: | LCD |
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Pozycjonowanie na rynku: | Dom |
| Odłączana podstawa: | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR): | E |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max): | 20 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: | 15 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50/60 Hz |
| Pobór mocy: | 16 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): | 1831898 |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 535,8 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 396,8 mm |
| Głębokość (bez podstawy): | 34 mm |
| Waga (z podstawą): | 2,5 kg |
| Szerokość (bez podstawy): | 535,8 mm |
| Wysokość (bez podstawy): | 315,6 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 177,2 mm |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 20 - 80% |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu: | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: | Tak |
| Zasięg skanowania w poziomie: | 30 - 113 kHz |
| Zasięg skanowania (długość): | 48 - 100 Hz |
| Typ matrycy: | IPS |
| Wskaźnik zamglenia: | 25% |
| Paleta barw: | 99% |
| Pokrycie sRGB (typowe): | 99% |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Głębia kolorów: | 8 bit |
| Typ podświetlacza: | Edge LED |
| Ekran matowy: | Tak |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 60,5 cm |
| Standard gamy kolorów: | sRGB |
| Wbudowana kamera/aparat: | Nie |
| Zakres kąta nachylenia: | -5 - 25° |
| Ilość portów HDMI: | 1 |
| HDCP: | Tak |
| HDMI: | Tak |
| Wersja HDMI: | 1.4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub): | 1 |
| Waga produktu: | 2,5 kg |
| Głębokość produktu: | 34 mm |
| Wysokość produktu: | 315,6 mm |
| Szerokość produktu: | 535,8 mm |
| Ostrzeżenia: | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.,Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.,Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 888793803066, 199485238791, 888793803073, 888793803080, 199485238807, 888793803097 |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | ENERGY STAR |
| Gwarancja: | F024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.