Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: MOVSLD340060
Kod producenta: VG3456C
Stan magazynowy: 4 szt.
Kod EAN: 0766907018592
Normy spełniane przez monitor: UkrSEPRO
Kolor obudowy: Czarno-srebrny (Black-silver)
Częstotliwość odchylania pionowego: 50~100
Informacje dodatkowe: HDMI 2.0, DP 1.2
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 807 x 423,4~533,4 x 217
Wielkość plamki: 0.232 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga z podstawą (kg): 9.10
Waga bez podstawy (kg): 6.70
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Kensington Lock
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 5W
Technologia podświetlania: LED
Regulacja wysokości: Tak - 110mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 38.53 W
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Tak
Nasycenie kolorów: 75% (NTSC)
Montaż VESA: 100 x 100
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): Tak
Format obrazu: 21:9
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): 15~155
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 100 Hz
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): 50~100
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 100
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +40°
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Gwarancja producenta: 36
Wyposażenie dodatkowe: Kable (zasilający, HDMI 2.0, USB-C, USB-A na B), instrukcja
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 807 x 388 x 116
Typ matrycy: VA
Częstotliwość odchylania poziomego: 15~155
Touch: Nie
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Przekątna ekranu: 34.00 cali
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3065 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 34.00 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 21:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.232 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 5.000 ms |
| Jasność matrycy: | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 3440 x 1440 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 100 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego: | 50~100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego: | 15~155 |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | UkrSEPRO |
| Złącza zewn.: | Kensington Lock |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +40° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | Tak |
| Regulacja wysokości: | Tak - 110mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 5W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 75% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 38.53 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarno-srebrny (Black-silver) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable (zasilający, HDMI 2.0, USB-C, USB-A na B), instrukcja |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 807 x 423,4~533,4 x 217 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 807 x 388 x 116 |
| Waga z podstawą (kg): | 9.10 |
| Waga bez podstawy (kg): | 6.70 |
| Informacje dodatkowe: | HDMI 2.0, DP 1.2 |
| Gwarancja producenta: | 36 |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): | 50~100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): | 15~155 |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light): | Tak |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.