Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOVSLD320070
Kod producenta: VX3219-PC-MHD
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0766907013306
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 709 x 419 x 93
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Informacje dodatkowe: Krzywizna ekranu: 1500R
Normy spełniane przez monitor: WEEE
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 709 x 513 x 228
Wielkość plamki: 0.364 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Nie
Waga z podstawą (kg): 4.70
Waga bez podstawy (kg): 4.20
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 3000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Technologia podświetlania: LED
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 37.00 W
Obsługa G-Sync: Nie
Nasycenie kolorów: 103% (sRGB)
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 240 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 240
Typ matrycy: VA
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Touch: Nie
Gwarancja producenta: 24
Przekątna ekranu: 31.50 cali
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1312 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Przekątna ekranu: | 31.50 cali |
| Typ matrycy: | VA |
| Technologia podświetlania: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Touch: | Nie |
| Wielkość plamki: | 0.364 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 3000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 1920 x 1080 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 240 Hz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Tak |
| Normy spełniane przez monitor: | WEEE |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Obsługa G-Sync: | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -5° / +20° |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów: | 103% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy): | 37.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wbudowany zasilacz: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 709 x 513 x 228 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 709 x 419 x 93 |
| Waga z podstawą (kg): | 4.70 |
| Waga bez podstawy (kg): | 4.20 |
| Informacje dodatkowe: | Krzywizna ekranu: 1500R |
| Gwarancja producenta: | 24 |
| Powłoka ekranu: | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 240 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.